Eliza i Marcin | Plenerowe wesele Osada Młyńska

Jest sierpień, wieje przyjemny, ciepły wiatr, Oni tańczą pierwszy taniec na drewnianym parkiecie Osady Młyńskiej do tegorocznego hitu „Weź nie pytaj”, dookoła nich wpatrzeni przyjaciele i rodzina, masa kwiatów i kolorów. Czuć miłość, czuć radość i pewność, że ten dzień wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyli, ten dzień jest totalnie Ich. Ona ma na sobie zjawiskową, koronkową suknię od Suknie Boho i ogromny wianek upleciony z letnich kwiatów. On ma szelki, drewniane spinki do koszuli i rozbrajający uśmiech. Oboje są zrelaksowani i dużo żartują. Ona upina fryzurę swojej świadkowej, a on ciągle powtarza, że tylko umyje zęby i jest gotowy do ślubu. Oni są spokojni, Oni mają swój czas, mają siebie.

Serdecznie Was zapraszamy do niezwykłego miejsca jakim jest Osada Młyńska, któremu właściciele oddali serce, tworząc z przeróżnych bibelotów zaczarowany świat z baśniowym klimatem. To tutaj usiądziecie na snopku siana pod kryształowym żyrandolem i to tu pośród wazonów, wazoników, pudeł, pudełeczek, nart, motorów i rowerów poczujecie się jak na tajemniczym strychu, jak w wymarzonej kryjówce, jak po przekroczeniu drzwi do Narnii.

Eliza i Marcin zaprosili nas do swojego życia na ten jeden ważny dzień i powiemy Wam, że to jest jeden z tych dni, których nie zapomnimy.

W atmosferę letniego chilloutu, polskiego bohofolku, kolorów i radości niech przeniosą Was te fotografie. My dalej pozostajemy pod ogromnym wrażeniem Ich dnia, dlatego zdjęć będzie duuuuużo. Zapraszamy!

 

Wesele: Osada Młyńska

Suknia Ślubna: Suknie Boho

Film: Fabryka Kreatywna

 

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu