Subiektywne fotograficzne podsumowanie 2018 roku – reportaż ślubny

Na sekundę przed rozpoczęciem nowego sezonu czas na nasze ulubione, osobiste podsumowanie 2018 roku. To taki czas, kiedy możemy wewnętrznie nagrodzić i uhonorować nasze najbardziej intrygujące i niecodzienne fotografie z całego ubiegłego sezonu. Pokazać nasze wewnętrzne spojrzenie na ten Dzień.


Ślub to dla nas żywioł i to co nas najbardziej ciekawi i napędza to ludzie i to jak oni na to ważne wydarzenie reagują. Jesteśmy totalnie zakochani w tych uśmiechach, nerwach, wybuchach ekstazy, w chwilach napięcia i oczekiwania i w momentach ogromnych wzruszeń. Gdy to wszystko polane jest światłocieniem, barwami, które hipnotyzują oko i dynamiką, która nie zawsze jest do przewidzenia czujemy ogromną wdzięczność za to gdzie jesteśmy i co możemy w życiu robić.


Nie znajdziecie w tym podsumowaniu najbardziej popularnych kadrów Malachite Meadow z 2018 roku ale znajdziecie cząstkę nas oraz radość, tajemnicę, żart i światło. Ale przede wszystkim znajdziecie Moment oraz ludzi przezywających emocje, czyli to co jest dla nas jako fotografów i humanistów najważniejsze.


It’s a kind of magic.

klik -> https://www.youtube.com/watch?v=0p_1QSUsbsM

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu