Warszawa – DODATKOWY TERMIN – 26 /27 marca 2019 – 2 wolne miejsca

 

-Jak przyspieszyć swoją obróbkę i osiągnąć wymarzone kolory?

-Jak znaleźć swojego klienta?

-Jak sprawić by sesja była przyjemnością dla Was i dla Pary?

-Jak odnaleźć swój styl?

-Jak nie zginąć w sieci?

-Jaki sprzęt i kiedy?

-Co pokazać a czego nie pokazać?

-Jak mocne jest Twoje portfolio?

 


 

Ogrom teorii i masa praktyki – tak w skrócie możemy opisać Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy. To 2 dni  – łącznie 22 godziny intensywnej pracy, polepszającej Wasz warsztat fotografa ślubnego, workflow, marketing i kontakt z Parą Młodą na sesji. To okazja do poćwiczenia, poszerzenia swojego repertuaru ujęć i działania, a także szansa na wzbogacenie portfolio.

Gwarantujemy bardzo dużo praktycznych zadań. Wykonamy pełną sesję z prawdziwą Parą Młodą – nie z modelami

Zdradzimy Wam triki i techniki na szybkie budowanie kadru.

Będzie dużo nauki ale też humoru, bo pogodni z nas ludzie.

Przyjrzymy się Waszemu wizerunkowi w sieci, marketingowi, Waszym stronom www i social mediom. Omówimy wszystko i podpowiemy co u Was działa doskonale, a co warto przebudować.

To połączenie warsztatów grupowych z indywidualną pracą z uczestnikami.

Z tego co usłyszeliśmy po przedniej edycji warsztatów – nie będziecie mogli zasnąć, bo energia do działania będzie Was roznosić. Gwarantujemy chwilową bezsenność, przypływ mocy do działania i dużą dawkę konkretnych rozwiązań. Tak, czeka Was praca domowa.

Jeśli jesteście gotowi i wchodzicie w to to zapraszamy.

Ilość miejsc ograniczona. Pracujemy w małych grupach, żeby z każdym z uczestników szczegółowo omówić fotografie wykonane podczas warsztatów oraz zrobić jego przegląd portfolio.

 

 

 

A teraz konkrety:

-CZAS TRWANIA: 2 dni po 11 godzin

DATA:  Warszawa  26 – 27 marca 2019,

CENA:  1700 zł brutto – w cenę kursu wliczona jest przerwa kawowa, lunch i materiały dydaktyczne.

(płatne w całości lub 2 ratach 700 zł i 1000 zł )

 

GOŚCIE SPECJALNI:

-Michał Sikora – Subtelne Filmy Ślubne

-nPhoto

 

 

 


 

 

O nas – Malachite Meadow

Kasia i Kuba. Fotografowie ślubni z ponad 8 letnim doświadczeniem, bazujący w swojej pracy na fotografii reportażowej i portretowej, chętnie wplatający elementy mody, operujący kolorem i światłem. Trenerzy w autorskim projekcie „Malachito. Work Life Balance – trening dla fotografów”, spikerzy wielu branżowych konferencji m. in. międzynarodowej „Boring Workshop” i lokalnej „Looks Like Film Kraków”,  oraz podcastów dla fotografów ślubnych, współpracujący z najlepszymi agencjami ślubnymi w Polsce, mocno zainteresowani tworzeniem i podtrzymywaniem relacji z klientami, szukaniem wyjątkowości i indywidualności w każdym zleceniu, oddani swojej pasji i skupieni na tworzeniu reportażowych historii.

 

 

 

 

 

Malachite Meadow to kolory, to historie, to towarzyszenie, to sympatia, to pasja, to zaufanie, to subtelność, ale też dokument, ulotność, dowcip, ponadczasowość i swoisty esprit.

 

 


 

 

 


 

1 DZIEŃ – OD TEORII DO PRAKTYKI

TO CO NAJWAŻNIEJSZE
– Spojrzenie Malachite Meadow na fotografię, fotografię ślubną, ślub, zawód fotografa i przede wszystkim na reportaż
– Obiektywizm, a oczekiwania klienta – czyli jak znaleźć złoty środek
– Eklektyzm w fotografii ślubnej czyli jakie fotografie mieści w sobie fotografia ślubna?

DZIEŃ ŚLUBU – CZYLI JAK ZŁAPAĆ NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN
– Kluczowe momenty, na co zwrócić uwagę
– Czego nie może zabraknąć
– Jak zbudować historię
– Praktyczne ćwiczenia – fotografia przedmiotu

SPRZĘT – CZYLI JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE DOBRE DOBRANIE APARATU I OGNISKOWYCH?
– Kiedy jaka ogniskowa?
– Zoomy czy stałki?
– Jak „zaświecić” na weselu – światło zastane a błyskowe
– Na czym pracować przy postprodukcji – trochę praktyki

ZASADY FOTOGRAFII – CZYLI BEZ CZEGO NIE MA DOBREGO ZDJĘCIA?
– Filozofia „decydującego momentu”
– Kiedy ta „złota godzina”?
– O co chodzi z „powtórzeniami”? – dynamika na zdjęciu
– „Jej wysokość” wieloplanowość

KLIENT – NASZ PAN
– Relacja z Klientem jako filozofia spotkania czyli od pierwszego kontaktu do oddania albumu
– Jak połączyć pracę fotografa z innymi obowiązkami
– Stres w pracy

MARKETING – KLUCZ DO SUKCESU
– Wizerunek w sieci
– FB/INSTA/BLOG
– Świadome budowanie portfolio
– Praktyczne wskazówki, omówienie stron WWW

ZAWÓD FOTOGRAF – CZYLI GARŚĆ PRAKTYCZNYCH PORAD
– Działalność gospodarcza
– Jak stworzyć dobrą umowę?
– Jak się wycenić?
– Pakiet godzinowy
– Materiały dla Klienta – czyli w gąszczu albumów, odbitek, fotoksiążek i coffee table book’ów – nPhoto o produktach słów kilka (Gość specjalny)

WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA
– Zatrzymane w kadrze, poruszone i nieporuszone, czyli o tym jak może przebiegać idealna współpraca z filmowcem i fotografem. Gość specjalny Michał Sikora Subtelne Filmy Ślubne

 

 


 

2 DZIEŃ – TEORIA W PRAKTYCE. SESJA ŚLUBNA + WORKFLOW

SESJA W POMIESZCZENIU
– na co zwrócić uwagę, gdzie mogą pojawić się trudności, jak kreatywnie wykorzystać wnętrze, współpraca z Parą Młodą podczas sesji, zwroty akcji

SESJA W PLENERZE (jeśli pogoda dopisze)
– na co zwrócić uwagę, cenne wskazówki, fotografowanie pod okiem trenerów, flow między Parą a fotografem.

OMÓWIENIE FOTOGRAFII, KAŻDEGO UCZESTNIKA, POWSTAŁYCH PODCZAS SESJI

WORKFLOW – ĆWICZENIA PRAKTYCZNE
– Selekcja materiału
– Obróbka
– Archiwizacja
– Galerie dla Klienta

 

 


Goście specjalni:

 

Michał Sikora – Subtelne Filmy Ślubne – Kraków i Warszawa

Obserwator, zauroczony dokumentowaniem i reportażem, którego celem jest uchwycenie czegoś co znika. Filmowiec ślubny z 6 letnim stażem , podczas ślubu jest świadkiem, uczestnikiem i nierzadko pomocnikiem. Nie może powiedzieć, że widział wszystko, ale doświadczenie daje mu wiedzę, kiedy być blisko, a kiedy w dystansie, kiedy ma być niezauważalny, a kiedy Klient chętnie spojrzy w jego stronę.

 

Michał odpowie na pytania:

-Co pomaga, a co przeszkadza we współpracy fotografa i filmowca?

-Jakie są podobieństwa w filmie i fotografii?

-Jak stworzyć dobrą współpracę fotografa i filmowca i jakie są z tego korzyści dla Pary Młodej?

 

 

 

nPhoto – albumy fotograficzne – Kraków i Warszawa

Album dla Klienta to wisienka na torcie pracy fotografa ślubnego nPhoto jest jednym z największych producentów albumów i fotoksiążek w Polsce. Zależy im aby fotograf mógł u nich znaleźć wszystko, co pozwoli przekazać klientom zdjęcia w ekskluzywnej formie, z radością i poczuciem satysfakcji. Oferują produkty,  które spełniają oczekiwania pod względem niezwykle ostrych zdjęć, a także perfekcji ich wykonania.

Mateusz i Piotrek z nPhoto:

-Podpowiedzą Wam jak najlepiej zaprezentować swoje zdjęcie w albumach i fotoksiążkach

-Dadzą Wam możliwość przygotowania swojego własnego portfolio z produktów nPhoto

 

 


 

 

Opinie uczestników:

 

Katarzyna Żądło

Kasia i Kuba to duet z pasja . Warsztaty w ich wykonaniu to mieszanka dobrych rad , mnóstwo ciekawych inspiracji ale również solidna wiedza techniczna oraz marketingowa . Prowadząc zajęcia wkładają 100 % siebie i to widać . To co dla mnie najcenniejsze to analiza zdjęć oraz konstruktywna krytyka przekazana w bardzo fajny sposób. Po warsztatach z Wami moje myślenie zupełnie się zmieniło , bez Was zapewne dalej bym błądziła . Przekazaliście mi takiego energetycznego kopa 🙂 dzięki wam zaczęłam inaczej pracować . Dokładnie tydzień po warsztatach robiąc sesje Młodej Parze ja już pracowałam inaczej i to widać na moich kadrach 😁 . Porównując moje kadry before and after to różnica jest kolosalna 😁 To była bardzo dobra decyzja uczestnictwo w waszych warsztatach !!!!!!! Polecam Was bardzo i dziękuję.

 

Magdalena Grdeń

Myślę, że można powiedzieć same pozytywne rzeczy 😀 Mnóstwo wiadomości konkretnych, inspiracji! Super, że przeglądnęliście zdjęcia każdego uczestnika i omówiliście je. Na ogromny plus, że odpowiadaliście dosłownie na wszystkie pytania! Doradzaliście też w każdej kwestii. Świetna atmosfera podczas całych dwóch dni ;)) I można by tak wymieniać.. i wymieniać 😀

 

Agnieszka Cielińska

Warsztaty prowadzone przez Malachite Meadow to solidna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnych emocji – must have każdego początkującego fotografa ślubnego lub kogoś, kto chce podszkolić warsztat Kasia i Kuba, fotografowie z ogromną pasją, oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, pokazali, że jest możliwe lubić swoją pracę i robić zdjęcia coraz lepiej super doświadczeniem było fotografowanie pary podczas sesji plenerowej, a później konstruktywna krytyka wykonanych zdjęć. Bardzo przydatna była także analiza portfolio i rady na temat kształtowania strony czy budowania własnej marki. Fajnie, że po warsztatach dalej mamy możliwość konsultacji zdjęć. Zdecydowanie polecam

 

Dawid Zientek

Kuba nauczyciel od którego wraz z Kasią emanuje energia… taka, że aż chce się działać. Informacje, wiedza od MA-ME jest bezcenna, energia którą macie, pasję z jaką to robicie sprawia, że chce się Was jeść garściami😀. Świetne było to, że przeanalizowaliście każdego z nas indywidualnie. Działam, działam…kompletuje sprzęt…statywy, uchwyty przejściówki makro zakupione. Teraz lampy itd

 

Karolina Ruszel

Warsztaty z Kasią i Kubą były mega inspirujące. Wiedza przekazana w pigułce od teorii po praktykę ,prześledzenie krok po kroku zdjęć uczestników konstruktywna krytyka dala mi dużo mocy by robić lepiej szybciej celniej ,fajnie ze z każdego uczestnika staraliście się wyciągnąć to w czym jest dobry.. Polecam !

 

Katarzyna Płoch

Było bardzo intensywnie i każda minuta była wykorzystana na 100%. Przekazaliście mnóstwo wiedzy odnośnie samej techniki, kadrów oraz marketingu. Analiza naszych zdjęć na pewno pomogła w obraniu lepszej drogi, żeby zrobić przynajmniej „to jedno zdjęcie” podczas następnego ślubu. Dzięki i oczywiście polecam!!

 

Warunki uczestnictwa:

-Aby zapisać się na warsztaty należny wypełnić poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzania dostępności miejsca.

 -W warsztatach może brać udział osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz osoba prywatna

-Mocno ograniczona ilość miejsce.

-Wpłata jest ostatecznym potwierdzaniem uczestnictwa

-Warunki płatności: Cała kwota – 1700 zł brutto lub

w 2 ratach 700 zł – rezerwacja miejsca, 1000 zł – najpóźniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatów.

-masz pytania? -zadzwoń i zapytaj: Kasia +48 665 644 626, Kuba +48 880 110 591

 

ZAPISY

Menu