Warszawa – 25-26 Listopada 2019 –  brak miejsc

Kraków – 2-3 Grudnia 2019 – brak miejsce

Warszawa – 9-10 Grudnia 2019 – dodatkowy termin

-Jak przyspieszyć swoją obróbkę i osiągnąć wymarzone kolory?

-Jak znaleźć swojego klienta?

-Jak sprawić by sesja była przyjemnością dla Was i dla Pary?

-Jak odnaleźć swój styl?

-Jak nie zginąć w sieci?

-Jaki sprzęt i kiedy?

-Co pokazać a czego nie pokazać?

-Jak mocne jest Twoje portfolio?


Ogrom teorii i masa praktyki – tak w skrócie możemy opisać Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy. To 2 dni  – łącznie 24 godziny intensywnej pracy, polepszającej Wasz warsztat fotografa ślubnego, workflow, marketing i kontakt z Parą Młodą na sesji. To okazja do poćwiczenia, poszerzenia swojego repertuaru ujęć i działania, a także szansa na wzbogacenie portfolio.

Gwarantujemy bardzo dużo praktycznych zadań. Wykonamy pełną sesję z prawdziwą Parą Młodą – nie z modelami

Zdradzimy Wam triki i techniki na szybkie budowanie kadru.

Będzie dużo nauki ale też humoru, bo pogodni z nas ludzie.

Przyjrzymy się Waszemu wizerunkowi w sieci, marketingowi, Waszym stronom www i social mediom. Omówimy wszystko i podpowiemy co u Was działa doskonale, a co warto przebudować.

To połączenie warsztatów grupowych z indywidualną pracą z uczestnikami.

Z tego co usłyszeliśmy po przedniej edycji warsztatów – nie będziecie mogli zasnąć, bo energia do działania będzie Was roznosić. Gwarantujemy chwilową bezsenność, przypływ mocy do działania i dużą dawkę konkretnych rozwiązań. Tak, czeka Was praca domowa.

Jeśli jesteście gotowi i wchodzicie w to to zapraszamy.

Ilość miejsc ograniczona. Pracujemy w małych grupach, żeby z każdym z uczestników szczegółowo omówić fotografie wykonane podczas warsztatów oraz zrobić jego przegląd portfolio.

A teraz konkrety:

Warszawa – 25-26 Listopada 2019 –  brak miejsc

Kraków – 2-3 Grudnia 2019 –  brak miejsc

Warszawa – 9-10 Grudnia 2019 – dodatkowy termin

-CZAS TRWANIA: 2 dni po 12 godzin

CENA:  1900 zł brutto – w cenę kursu wliczona jest przerwa kawowa, lunch i materiały dydaktyczne.

(płatne w całości lub 2 ratach 900 zł i 1000 zł )

GOŚCIE SPECJALNI:

-Michał Sikora – Subtelne Filmy Ślubne

-nPhoto


O nas – Malachite Meadow

Kasia i Kuba. Fotografowie ślubni z ponad 9 letnim doświadczeniem, bazujący w swojej pracy na fotografii reportażowej i portretowej, chętnie wplatający elementy mody, operujący kolorem i światłem. Trenerzy w autorskim projekcie „Malachito. Work Life Balance – trening dla fotografów”, spikerzy wielu branżowych konferencji m. in. międzynarodowej „Boring Workshop” i lokalnej „Looks Like Film Kraków”,  oraz podcastów dla fotografów ślubnych, współpracujący z najlepszymi agencjami ślubnymi w Polsce, mocno zainteresowani tworzeniem i podtrzymywaniem relacji z klientami, szukaniem wyjątkowości i indywidualności w każdym zleceniu, oddani swojej pasji i skupieni na tworzeniu reportażowych historii.

Fotografia Ślubna Kraków

Malachite Meadow to kolory, to historie, to towarzyszenie, to sympatia, to pasja, to zaufanie, to subtelność, ale też dokument, ulotność, dowcip, ponadczasowość i swoisty esprit.

Fotograf ślubny kraków


warsztaty fotografii ślubnej1 DZIEŃ – OD TEORII DO PRAKTYKI

TO CO NAJWAŻNIEJSZE
– Spojrzenie Malachite Meadow na fotografię, fotografię ślubną, ślub, zawód fotografa i przede wszystkim na reportaż
– Obiektywizm, a oczekiwania klienta – czyli jak znaleźć złoty środek
– Eklektyzm w fotografii ślubnej czyli jakie fotografie mieści w sobie fotografia ślubna?

DZIEŃ ŚLUBU – CZYLI JAK ZŁAPAĆ NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN
– Kluczowe momenty, na co zwrócić uwagę
– Czego nie może zabraknąć
– Jak zbudować historię
– Praktyczne ćwiczenia – fotografia przedmiotu

SPRZĘT – CZYLI JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE DOBRE DOBRANIE APARATU I OGNISKOWYCH?
– Kiedy jaka ogniskowa?
– Zoomy czy stałki?
– Jak „zaświecić” na weselu – światło zastane a błyskowe
– Na czym pracować przy postprodukcji – trochę praktyki

ZASADY FOTOGRAFII – CZYLI BEZ CZEGO NIE MA DOBREGO ZDJĘCIA?
– Filozofia „decydującego momentu”
– Kiedy ta „złota godzina”?
– O co chodzi z „powtórzeniami”? – dynamika na zdjęciu
– „Jej wysokość” wieloplanowość

KLIENT – NASZ PAN
– Relacja z Klientem jako filozofia spotkania czyli od pierwszego kontaktu do oddania albumu
– Jak połączyć pracę fotografa z innymi obowiązkami
– Stres w pracy

MARKETING – KLUCZ DO SUKCESU
– Wizerunek w sieci
– FB/INSTA/BLOG
– Świadome budowanie portfolio
– Praktyczne wskazówki, omówienie stron WWW

ZAWÓD FOTOGRAF – CZYLI GARŚĆ PRAKTYCZNYCH PORAD
– Działalność gospodarcza
– Jak stworzyć dobrą umowę?
– Jak się wycenić?
– Pakiet godzinowy
– Materiały dla Klienta – czyli w gąszczu albumów, odbitek, fotoksiążek i coffee table book’ów – nPhoto o produktach słów kilka (Gość specjalny)

WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA
– Zatrzymane w kadrze, poruszone i nieporuszone, czyli o tym jak może przebiegać idealna współpraca z filmowcem i fotografem. Gość specjalny Michał Sikora Subtelne Filmy Ślubne2 DZIEŃ – TEORIA W PRAKTYCE. SESJA ŚLUBNA + WORKFLOW

SESJA W POMIESZCZENIU
– na co zwrócić uwagę, gdzie mogą pojawić się trudności, jak kreatywnie wykorzystać wnętrze, współpraca z Parą Młodą podczas sesji, zwroty akcji

SESJA W PLENERZE (jeśli pogoda dopisze)
– na co zwrócić uwagę, cenne wskazówki, fotografowanie pod okiem trenerów, flow między Parą a fotografem.

OMÓWIENIE FOTOGRAFII, KAŻDEGO UCZESTNIKA, POWSTAŁYCH PODCZAS SESJI

PRZEGLĄD PORTFOLIO

WORKFLOW – ĆWICZENIA PRAKTYCZNE
– Selekcja materiału
– Obróbka
– Archiwizacja
– Galerie dla Klienta


Goście specjalni:

Michał sikora

Michał Sikora – Subtelne Filmy Ślubne

Obserwator, zauroczony dokumentowaniem i reportażem, którego celem jest uchwycenie czegoś co znika. Filmowiec ślubny z 6 letnim stażem , podczas ślubu jest świadkiem, uczestnikiem i nierzadko pomocnikiem. Nie może powiedzieć, że widział wszystko, ale doświadczenie daje mu wiedzę, kiedy być blisko, a kiedy w dystansie, kiedy ma być niezauważalny, a kiedy Klient chętnie spojrzy w jego stronę.

Michał odpowie na pytania:

-Co pomaga, a co przeszkadza we współpracy fotografa i filmowca?

-Jakie są podobieństwa w filmie i fotografii?

-Jak stworzyć dobrą współpracę fotografa i filmowca i jakie są z tego korzyści dla Pary Młodej?

nPhoto albumy fotograficzne

nPhoto – albumy fotograficzne

Album dla Klienta to wisienka na torcie pracy fotografa ślubnego nPhoto jest jednym z największych producentów albumów i fotoksiążek w Polsce. Zależy im aby fotograf mógł u nich znaleźć wszystko, co pozwoli przekazać klientom zdjęcia w ekskluzywnej formie, z radością i poczuciem satysfakcji. Oferują produkty,  które spełniają oczekiwania pod względem niezwykle ostrych zdjęć, a także perfekcji ich wykonania.

Mateusz i Piotrek z nPhoto:

-Podpowiedzą Wam jak najlepiej zaprezentować swoje zdjęcie w albumach i fotoksiążkach

-Dadzą Wam możliwość przygotowania swojego własnego portfolio z produktów nPhoto

Partnerzy:


warsztaty fotografii ślubnej Kraków

sesje podczas warsztatów fotografii ślubnej

Opinie uczestników:

Katarzyna Żądło

Kasia i Kuba to duet z pasja . Warsztaty w ich wykonaniu to mieszanka dobrych rad , mnóstwo ciekawych inspiracji ale również solidna wiedza techniczna oraz marketingowa . Prowadząc zajęcia wkładają 100 % siebie i to widać . To co dla mnie najcenniejsze to analiza zdjęć oraz konstruktywna krytyka przekazana w bardzo fajny sposób. Po warsztatach z Wami moje myślenie zupełnie się zmieniło , bez Was zapewne dalej bym błądziła . Przekazaliście mi takiego energetycznego kopa 🙂 dzięki wam zaczęłam inaczej pracować . Dokładnie tydzień po warsztatach robiąc sesje Młodej Parze ja już pracowałam inaczej i to widać na moich kadrach 😁 . Porównując moje kadry before and after to różnica jest kolosalna 😁 To była bardzo dobra decyzja uczestnictwo w waszych warsztatach !!!!!!! Polecam Was bardzo i dziękuję.

Ilona Brożyna

Kasiu i Kubo!
Chciałabym Wam przeogromnie podziękować za całe 2 dni. Gdyby był 3 i 4 i 7 brałabym w ciemno… Nie da się z Wami nudzić. Stwarzacie świetną atmosferę. Człowiek jest przy Was wyluzowany i otwarty. Ma się ochotę naprawdę zapytać o wszystko. Jestem pełna podziwu, że tak chętnie dzielicie się swoim doświadczeniem, pomysłami. Czuję, że te 2 dni dały mi mocnego kopa. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę taki etap w życiu jak Wy. Jechałam na warsztaty tuż po egzaminach, kilku godzinach snu, a okazało się że jechałam na taką trochę lekcje życia. Notatnik Ma-me będzie ze mną chyba na każdym weselu, żeby sobie przypominać po co tam jestem.

Agnieszka Cielińska

Warsztaty prowadzone przez Malachite Meadow to solidna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnych emocji – must have każdego początkującego fotografa ślubnego lub kogoś, kto chce podszkolić warsztat Kasia i Kuba, fotografowie z ogromną pasją, oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, pokazali, że jest możliwe lubić swoją pracę i robić zdjęcia coraz lepiej super doświadczeniem było fotografowanie pary podczas sesji plenerowej, a później konstruktywna krytyka wykonanych zdjęć. Bardzo przydatna była także analiza portfolio i rady na temat kształtowania strony czy budowania własnej marki. Fajnie, że po warsztatach dalej mamy możliwość konsultacji zdjęć. Zdecydowanie polecam

Dawid Zientek

Kuba nauczyciel od którego wraz z Kasią emanuje energia… taka, że aż chce się działać. Informacje, wiedza od MA-ME jest bezcenna, energia którą macie, pasję z jaką to robicie sprawia, że chce się Was jeść garściami😀. Świetne było to, że przeanalizowaliście każdego z nas indywidualnie. Działam, działam…kompletuje sprzęt…statywy, uchwyty przejściówki makro zakupione. Teraz lampy itd

Marta Dorosz

Jednym z moich noworocznych postanowień był udział w warsztatach fotografii ślubnej i tak o to końcem stycznia znalazłam się w krakowskim MILK coworking & photo studio w towarzystwie wybitnie uzdolnionych i niezwykle sympatycznych Malachite Meadow – fotografia ślubna – www.ma-me.pl ❤️ To był niezwykły czas, spędzony w towarzystwie cudownych osób, ogromna dawka wiedzy i pozytywnej motywacji ale także świetna zabawa 😍 Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za te wyjątkowe dwa dni ❤️

Przemysław Śmieszek

Pomału dochodzę do siebie po warsztatach. Wiedza jaką przekazaliście w ciągu tych dwóch dni jest ogromna! Potrzeba trochę czasu, aby teraz wszystko sobie poukładać w głowie. Moje spojrzenie na fotografię ślubną po warsztatach stało się zupełnie inne, teraz wiem w jakim kierunku będę zmierzał. W bardzo przyjemny sposób przekazujecie wiedzę i jestem przekonany, że w ciągu najbliższego sezonu ona zaprocentuje. To były bardzo motywujące warsztaty.

Bardzo się cieszę, że mogłem Was poznać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Życzę Wam dużo wytrwałości w tym co robicie i czerpania jak najwięcej radości z pracy fotografa ślubnego, bo to przecież najpiękniejszy zawód świata 🙂

Ola Podlińska

Kasiu, Kubo, Minął tydzień od zakończenia warsztatów, dokładnie tydzień temu o tej porze weszłam do domu, z głową pełną wiedzy, motywacji i energii, i ten stan umysłu trwa do teraz 🙂 Jest to dla mnie bardzo pracowity tydzień – dostałam od was motywacyjnego kopa w Krakowie, i działam.

Obrobiłam zdjęcia, dodałam kilka ważnych kwestii w umowie, zmieniłam zdjęcia na stronie głównej, zmieniłam zdjęcia w portfolio na stronie, pracuję nad zmianą oferty…. postanowiłam też ogarnąć instagrama i przywrócić do życia stronę na FB, która była trochę na wymarciu.

Cieszę się, że pokazaliście mi jak układać historie na blogu, wiem już jakie zdjęcia muszę robić, żeby potem ładnie dopełniały historię i nie powtarzały się. Bardzo się cieszę, bo poukładałam sobie już częściowo w głowie, w którą stronę chcę iść, warsztaty dodały mi pewności siebie i na prawdę zmotywowały 🙂Dziękuję raz jeszcze 🙂

Agnieszka Sopel

Warsztaty u Kasi i Kuby dobiegły końca. Pozostało nie tylko miłe wspomnienie ale przede wszystkim ogromna MOTYWACJA do działania i świadomego fotografowania. Niesamowite jest to, że każdy z nas patrzy i fotografuje inaczej. Kasia uświadomiła mi, że patrzę bardzo modowo. Przyznam szczerze, że nie do końca zdawałam sobie z tego sprawę, dlatego dziękuję za tak niezwykle ważne dla mnie uwagi.

Warunki uczestnictwa:

-Wypełnij poniższy formularz aby zapisać się na warsztaty, decyduje kolejność zgłoszeń.

 -W warsztatach może brać udział osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz osoba prywatna

-Mocno ograniczona ilość miejsce.

-Wpłata jest ostatecznym potwierdzaniem uczestnictwa

-Warunki płatności: Cała kwota – 1900 zł brutto lub

w 2 ratach 900 zł – rezerwacja miejsca, 1000 zł – najpóźniej 1 tydzień przed rozpoczęciem warsztatów.

-masz pytania? -zadzwoń i zapytaj: Kasia +48 665 644 626, Kuba +48 880 110 591

Zapisy:

Menu