Warsztaty i konferencje – fotografia ślubna

Warsztaty i konferencje – fotografia ślubna

Malachite Meadow

Napiszemy o sobie w 3 osobie. Fotografowie ślubni z 12 letnim doświadczeniem, bazujący w swojej pracy na fotografii reportażowej i portretowej, chętnie wplatający elementy mody, operujący kolorem i światłem. Trenerzy w autorskim projekcie „Malachito. Work Life Balance” – trening dla fotografów”, spikerzy wielu branżowych konferencji m.in. „Looks Like Film Kraków”, międzynarodowej „Boring Workshop” oraz podcastów dla fotografów ślubnych. Certyfikowani Patroni Honorowi Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, mocno zainteresowani tworzeniem i podtrzymywaniem relacji z klientami, szukaniem wyjątkowości i indywidualności w każdym zleceniu, oddani swojej pasji i skupieni na tworzeniu reportażowych historii. To my.

 

Festival Foto-Video ŚWIATŁOSIŁA

wrzesień 2022

Festiwal ŚwiatłoSIŁA to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne na mapie Polski. Łączy w sobie ideę wielu znanych formatów, tak aby przeżycia uczestników mogły być w końcu kompletne.

Możecie się tu uczyć, imprezować, zwiedzać, konkurować, wygrywać, ćwiczyć pod okiem mistrzów, pokazać swoje portfolio, obejrzeć wystawę, przetestować najnowszy sprzęt foto-video, zrobić zakupy w super promocji i przede wszystkim – stworzyć mnóstwo dobrych kadrów i poznać nowych znajomych z branży! Stocznia to miejsce, w którym technologia spotyka się ze sztuką.

Spoiwem bogatej oferty festiwalu jest hasło zawarte w jego nazwie. Fotografia i film bez światła po prostu nie istnieją! Mamy ponadto nadzieję, że miejsce o bogatej wolnościowej historii, które wybraliśmy na tło festiwalu, uwolni (dosłownie i w przenośni) Waszą kreatywność i wyobraźnię!

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 2

 

 

nPhoto RoadShow

czerwiec 2022

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 3

 

Podkast – Fotograficznie Rzecz Biorąc

Styczeń 2022

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 4

Podcast to coś na wzór audycji radiowej online. FRB to podcast o fotografii, których w Polsce brakowało. Chciałem w jednym miejscu zebrać najlepszych fotografów w Polsce i z tygodnia na tydzień ich przybywa.

 

 

 

Canon Photo Conference

listopad 2021

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 5

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 6Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 7

Oto wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Już 4 listopada zapraszamy na Canon Photo Conference, czyli bezpłatny webinar dla profesjonalnych fotografów – zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających swoje pierwsze kroki w zawodzie. Nasi goście powiedzą wszystko, co chcielibyście wiedzieć o współczesnej fotografii, ale baliście się zapytać.
A gośćmi będą znakomici fotografowie, a także renomowany trener biznesu:
• Wojciech Herra
• Adam Trzcionka
• Malachite Meadow
• Szymon Brodziak
• Agata Serge
.
.

III Zlot Grupy Fotografii Ślubnej

wrzesień 2021

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 8

.

.

Boring Cyber Week

marzec 2021

Nastały wyjątkowo nudne czasy. W tym roku nie jest nam dane zobaczyć się na żywo, ale żeby dać Wam coś na osłodę i wykorzystać (miejmy nadzieję) ostatnie już tygodnie siedzenia w domu – przedstawiamy najnudniejszy tydzień tego roku – Boring Week 2021.

Jest to tydzień wieczornych lajfów, który w swojej formie będzie przypominał formułę Boring Blog Masters, będą to rozmowy z prelegentami, ale tym razem każdego dnia skupimy się na nieco innej tematyce:

  • Poniedziałek, 1 marca, 20:00 – Boring Business Day – wprowadzenie do serii, Ryan Browne (Forged in the North)

  • Wtorek, 2 marca, 20:00 – Boring Creativity Day – Aga Maru, Jacob Loafman

  • Środa, 3 marca, 20:00 – Boring Workflow Day – Miłosz Bolechowski, Sam Hurd

  • Czwartek 4 marca, 20:00 – Boring Online Presence Day – Malachite Meadow, Shari+Mike

  • Piątek 5 marca, 20:00 – Boring Customer Service – Pic-Time panel, Samm Blake

Każdego dnia spotykamy się wieczorem na zamkniętej grupie dla uczestników i prowadzimy spotkania w postaci Live’ów. Każdy live będzie dostępny przez 7 dni od nagrania. Spotkania bedą prowadzone oraz tłumaczone przez Magica. Zachęcamy do udziału na żywo, abyście mogli zadawać pytania.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 9

 

nPhoto Roadshow Poznań

2019 wrzesień

Przed nami kolejna edycja nPhoto Roadshow. Nasze tournée po Polsce rozpoczniemy od Poznania, a zakończymy w Rzeszowie.

Odwiedzimy 5 miast! Do współpracy zaprosiliśmy znanych fotografów specjalizujących się w różnych dziedzinach fotografii – miedzy innymi dziecięcej, ciążowej, ślubnej czy portretowej. Podczas spotkań podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą i z pewnością zdradzą sporo trików i ciekawostek, które wykorzystują w swojej codziennej pracy!

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 10

Wywiad z nami z Tomasz Zienkiewicz / zieniu.pl

listopad 2018

Mieliśmy ogromną przyjemność poopowiadać trochę o naszej pracy, biznesie i życiu w cyklu „Ludzie z pasją”. <3
Poniżej pierwsza część wywiadu – jeśli macie chęć posłuchać (fajne w formie podcastu) lub na nas trochę popatrzeć (hahaha) to kliknijcie wywiad 🙂 Wywiad na totalnym spontanie, nieplanowany na tamten dzień, zresztą sami zobaczycie jak włączycie o co cho 😉 💣🎙 Niezwykle nam miło, że takie rzeczy nas spotykają.

 

PhotoSummer Day

sierpień 2018

W lecie  razem z Jurajską Grupą Fotograficzną świętowaliśmy Światowy Dzień Fotografii i podczas ich zlotu na Letnim Festiwalu Fotograficznym daliśmy wykład o „Idei humanistycznej fotografii ślubnej”. Jak się potem dowiedzieliśmy była to inspiracja dla kilku osób do tego, żeby spróbować fotografii ślubnej. Bardzo się cieszymy, bo właśnie na tym nam najbardziej zależy, żeby zachęcać i inspirować. Przy okazji mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu dla zieniu.pl, który ukaże się w serii „Ludzie z pasją”.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 11

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 12

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 13

 

Targi Film Video Foto 2018 Łódź

kwiecień 2018

 

Targi w Łodzi to już klasyk dla fotografów. Wiosną 2018 pojawiliśmy się tam też i my  z zaproszenia Najlepsze Foto, których jesteśmy ambasadorami. Daliśmy 4 dwugodzinne wykłady na temat „Psychologicznych aspektów marketingu w fotografii. Zrozum i poznaj swojego klienta”. Było nam niezmiernie miło widzieć, jak sala pękała w szwach i łącznie wysłuchało nas prawie 500 osób. Pojawiło się mnóstwo pytań z sali, na które z ogromną chęcią odpowiadaliśmy i mamy poczucie, że spokojnie wraz ze słuchaczami moglibyśmy posiedzieć tam jeszcze kilka godzin, gdyby nie fakt, że musieliśmy zwolnić salę dla wykładów Tomasza Tomaszewskiego i Michała Wardy. Wspaniałe doświadczenie.

Przy okazji tych Targów Najlepsze Foto wydało mini magazyn z inspiracjami i mieliśmy przyjemność udzielić im wywiadu „Fotograf – Dobry duch uroczystości” , gdybyście byli zainteresowani wywiad  z nami można przeczytać TUTAJ.

 

Targi Film Video Foto 2018 Łódź

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 14

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 15

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 16Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 17Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

Smoczy Zlot

kwiecień 2018

Wiosną 2018 White Smoke Studio zaprosiło nas na swój Smoczy Zlot, czyli fenomenalne spotkanie wszystkich kursantów, którzy przez lata pobierali naukę od mistrzów ślubnego reportażu, jakimi są Dorota Kaszuba i Michał Warda. Kasia miała przyjemność powiedzieć kilka słów w formule TED o „Portrecie psychologicznym Panny Młodej”. Taka konwencja mikro konferencji, to rewelacyjne doświadczenie i możliwość poznania wielu dziedzin fotografii – z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy pozostałych spikerów m.in. Tomasza Lazara, Izy Górskiej i Piotra Litwica, który mówił o pracy fotosisty na planach filmowych.

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 18

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 19

 

 

 

Boring Workshops 2

luty 2018

W zimie 2018 w Warszawie stanęliśmy jako spikerzy na międzynarodowej konferencji Boring Workshops 2, największej konferencji dla Fotografów Ślubnych w Polsce. Wbrew nazwie, wcale nie było nudno, pojawiło się ponad 100 świetnych fotografów z całej Polski, a na scenie stanęliśmy obok takich gwiazd fotografii ślubnej jak Fer Juaristi, Andy Gaines, Pieczko Pietras i Górscy Fotografia. Co tam się działo, ile inspiracji, ile rozmów, ile pytań. Ogień. Pojawiliśmy się tam z tematem: „Nieświadome procesy w pracy fotografa ślubnego” i wywołaliśmy najpierw spore skupienie, potem masę dyskusji, a na koniec sporo refleksji, jak dowiedzieliśmy się potem od słuchaczy.

 

boring workshop wykładowcy

 

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 20

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 21

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 22Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 23Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 24

 

Malachito – work life balance

listopad 2017

Nasz autorski projekt Malachito, innowacyjne warsztaty, a w zasadzie Trening Interpersonalny dla Fotografów, ruszył też jesienią 2017 roku. Warsztaty mają pomóc w osiągnięciu równowagi pomiędzy pracą, stałym rozwojem, a życiem prywatnym, z pełnym uwzględnieniem ryzyka wypalenia zawodowego, rozwoju w zawodzie fotografa, ćwiczenia uważności i odnalezienia inspiracji w codziennej pracy. Celem warsztatów jest wzrost samoświadomości,  zrozumienie i przełamanie swoich nawyków i schematów, lepszy kontakt z samym sobą i innymi ludźmi, przełamanie stereotypów i wzrost asertywności. Do tej pory odbyły się 2 edycje naszych warsztatów. Na zdjęciu niezapomniana 1 grupa. Jesteśmy bardzo dumni z naszego projektu i pełni wiary w to, co robimy.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 25

Akademia Fotografii Ślubnej

październik 2017

Ogromna społeczność, jaką jest Akademia Fotografii Ślubnej zaprosiła nas jesienią 2017 roku na coroczny Zlot, w roli spikerów, abyśmy powiedzieli co nieco na temat „Zapobiegania wypaleniu zawodowemu u fotografów ślubnych i ćwiczenia uważności w pracy fotograficznej”. Było nam bardzo miło poznać tylu fotografów będących w różnych punktach swojej kariery i odpowiedzieć na olbrzymią masę inspirujących pytań. Naszymi słuchaczami była poniższa przemiła grupa. Mieliśmy ogromną przyjemność wygłosić naszą prelekcję w gronie tak znakomitych fotografów, jak np. Tomasz Lazar, zdobywca nagrody World Press Photo.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

Looks Like Film Kraków

grudzień 2016

1 Grudnia w Krakowie odbyło się jedno z pierwszych spotkań fotografów ślubnych w Polsce.  Zorganizowane z takim rozmachem i na tak dużą skalę, połączone z konferencją dla branży ślubnej. Przygotowane przez społeczność Looks Like Film, pod wodzą niezastąpionego Maćka Suwałowskiego. Kasia wystąpiła przed ponad 100 słuchaczami obok The Snap Shots, Pieczko Pietras i Rafała Bojara i mówiła na temat: „Blokad w pracy fotografa ślubnego, uwolnieniu kreatywności i społecznego podejścia do zagadnienia, jakim jest wesele”

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 26Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna 27

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dla Fotografów
Social
Kontakt

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię. Koniecznie wypełnijcie formularz kontaktowy by sprawdzić naszą dostępność. Prosimy zwracajcie się do nas po imieniu -

Kasia i Kuba