Ania & Marek | Wesele Rezydencja Miętowe Wzgórza | fotograf ślubny Warszawa

Wesele Rezydencja Miętowe Wzgórza

W tym sezonie ślubnym powstało przepiękne miejsce Rezydencja Miętowe Wzgórza, kiedy dowiedzieliśmy się, że Ania i Marek właśnie tam zdecydowali się świętować swój Dzień Ślubu nie mogliśmy się doczekać, żeby zobaczyć w pełnej krasie to miejsce, wspaniałe dekoracje wyczarowane przez Bella Fiori, Anię otoczoną pięknymi druhnami i Marka w męskim, eleganckim wydaniu.

No i doczekaliśmy się – ten czerwcowy wypełniony zapachem kwiatów dzień i “mięta” w powietrzu, sprawił, że wakacje rozpoczęły się uroczo. Zespół Terytoria wypełnił Miętowe Wzgórza gitarowym brzmieniem, rozkręcił kolorowe sukienki i bawił gości do bladego świtu. Żegnając się z Anią i Markiem i widząc już tylko migające kolorowe okna Miętowych Wzgórz czuliśmy, że opuszczamy perfekcyjnie zorganizowane wesele, zgraną grupę przyjaciół i bardzo zakochanych w sobie ludzi. Aż miło powspominać właśnie teraz, gdy wakacje dobiegły końca.

Wesele – Rezydencja Miętowe Wzgórza

Koordynacja wesela – Passion for wedding

Kwiaty – Bella Fiori

Fotobudka – Zdjęcia z budki

Second shooter – Adam Witek 

 

Wesele Rezydencja Miętowe WzgórzaGlamorous weddingDruhny ŚlubŚlub z DruhnamiPudrowy bukiet ślubnyPłatki róż na ślubŚlub Kobyłka św. TrójcyNajpiękniejsze polskie ślubyPiękna Panna MłodaSypanie płatkami róż ślubŚlub w stylu glamourŚlub Rezydencja Miętowe WzgórzaMansion House weseleWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaSłodki bufet wesele glamourWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaFotobudka na weseleWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaDruhny sukienkiWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaDruhny wesele glamourFotobudka na weseleWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaWesele Rezydencja Miętowe WzgórzaTort weseleSztuczne ognie tort wesele

Zobacz też: ŚLUB I WESELE RESTAURACJA BELVEDERE

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu