Asia & Damian | Plenerowy ślub w Pałacu Pstrokonie

Plenerowy ślub w Pałacu Pstrokonie

Asia i Damian zdecydowali się zorganizować swój ślub i wesele w ogrodzie Pałacu Pstrokonie i naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Jeśli marzy Wam się połączenie letniego chilloutu, imprezy ze świecami i hamakami w ogrodzie i pałacowej elegancji z nutą glamour – to Dzień Ślubu Asi i Damiana na pewno przypadnie Wam do gustu.

A ceremonia? Pełna śmiechu, wzruszeń i mądrych słów, pośród zieleni i najbliższych osób. Oni? Roześmiani, szczęśliwi, spełnieni. Potem jeszcze tylko lemoniada, drinki i muzyka do rana. Można by powiedzieć baśniowo… Zobaczcie reportaż do ostatniego zdjęcia, to wydaje nam się, że zgodzicie się z nami co do bajkowości tej nocy. Zapraszamy!

Ceremonia i wesele: Pałac Pstrokonie

Film: Studio Pstro

Plenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu PstrokoniePlenerowy ślub w Pałacu Pstrokonie

Zobacz też: ŚLUB I WESELE RESTAURACJA BELVEDERE

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu