Asia & Vania | Tropikalne wesele w Reducie Banku Polskiego

wesele w Reducie Banku Polskiego

Zastanawialiście się kiedyś czy miejską dżunglę można zamienić na zielony las tropikalny, pełen odgłosów ptaków i zapachu egzotycznych kwiatów? A czy zdarzyło Wam się wznosić toast na weselu patrząc na liście palm, widząc i słysząc w oddali wodospad? Nie? A nam się tak właśnie poszczęściło zeszłego roku, że poznaliśmy Asię i Vanię, którzy zabrali nas do świata swoich niesamowitych pomysłów.

Każdy detal, każde małe ciasteczko były w tym dniu idealnie dopasowane, tworząc wyjątkowy, witalny i wakacyjny klimat. Nie zabrakło ani złotych ananasów ani “rajskich ptaków” ani emocji pomiędzy głównymi bohaterami tego dnia.

Asia i Vania zapiszą nam się jako żywiołowa Para, która w nowoczesnym i bardzo oryginalny stylu wprowadziła dżunglę do miasta. Na tę noc warszawskie mury Reduty Banku Polskiego wypełniły się gorącą atmosferą i klimatem rodem z tropików.

Brawa za pomysłowość, dbałość o szczegóły i odwagę by ożywić te mury.

Zapraszamy na reportaż.

 

Ceremonia: Kościół św. A. Padewskiego  Warszawa

Wesele: Reduta Banku Polskiego Warszawa

Dekoracje: mi.zu flower design

Słodki stół: Galeria Słodkości

Film: SuperWeddings

 

wesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiegowesele w Reducie Banku Polskiego

Zobacz też: Ślub plenerowy w Pałacu Żeleńskich

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu