Portfolio -THROWBACK- najciekawsze zdjęcia ślubne 2019

najciekawsze zdjęcia ślubne

Na fotograficzne podsumowane 2019 dopiero teraz przyszedł u nas czas. Sezon ślubny 2020 nie wystartował, chcemy wierzyć, że po prostu ma opóźnienie, zaspał, ale się odbędzie. Gdy cały świat „zachorował” na pandemię i gdy nasza praca nie wystartowała „o czasie”, jak to miało miejsce, przez ostatnie 10 lat, to stworzenie portfolio 2019 okazało się zupełnie innym wyzwaniem niż do tej pory. Popatrzyliśmy na śluby inaczej, głębiej, z większym sentymentem, tęsknotą zahaczającymi niemal o rozrzewnienie. Poczuliśmy jak bardzo tęsknimy do tych MOMENTÓW, i że jesteśmy w pełni przekonani, że to właśnie z nich, tych unikatowych chwil, mgnień, refleksów, stworzone są śluby. Że ich sedno zamknięte jest w żywiole, napięciu, emocjach, szaleństwie i pięknie. Mamy to zawsze z tyłu głowy, ale to właśnie dystans pozwala zobaczyć wyraźnie, wręcz neonowo. Śluby to dla nas przejście między subtelnościami, wzruszeniami, pędem i obłędem zarazem oraz ogromną dawką humoru.

Jest trochę tak, że jak się w kimś zakochasz, to uwielbiasz go na początku za warstwę wierzchnią; za to co ładne, intrygujące, uwodzące. Zatrzymujesz się na lukrze, na smacznych fragmentach. A jak kogoś kochasz prawdziwie, to czułością i dbałością obdarzasz jego każdy fragment, patrzysz głębiej i widzisz więcej. Widzisz nawet to, co Ci się niespecjalnie podoba, zdumiewa i pozostawia z uniesionymi brwiami, ze słowem „serio?” na ustach. I bierzesz to w całości. Gdyby zaś nagle tego obiektu uczuć brakło, to tęskni się za każdym elementem, nawet tym, który wywołuje konsternacje czy niedowierzanie.

Mamy dla Was 135 zdjęć o naszym pełnym i głębokim uczuciu do tego, czym są śluby, do tego co ze sobą niosą i jaki mają wymiar.

Teraz, gdy tęsknimy za powrotem na naszą „trasę” pokazujemy Wam, z dużym sentymentem to, co najbardziej nas poruszyło emocjonalnie i artystycznie w 2019 roku.

Dziękujemy wszystkim wyjątkowym osobowościom, dzięki którym powstały te zdjęcia i te emocje w nas.

Zróbcie z nami THROWBACK  2019.

<CLIK, CLK>Warto posłuchać w tle

 

najciekawsze zdjęcia ślubnenajciekawsze zdjęcia ślubnenajciekawsze zdjęcia ślubnenajciekawsze zdjęcia ślubnenajciekawsze zdjęcia ślubnenajciekawsze zdjęcia ślubne

 

Zobacz też: Najciekawsze zdjęcia ślubne 2018

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu