Ania & Paweł | Sesja poślubna w Marrakeszu

Sesja poślubna w Marrakeszu

Myśleliście kiedyś o pracy marzeń, takiej, w której poznajecie non stop fascynujących ludzi, podróżujecie w najdalsze zakątki świata, by chłonąć przez chwilę ich klimat i kulturę? Jesteśmy szczęściarzami, bo znaleźliśmy taką pracę, a w sumie to trochę ona znalazła nas.

Tym razem wykonując nasz dream job, zawędrowaliśmy aż do Maroko i czerwonych murów mediny Marrakeszu. Razem z nami byli Ania i Paweł, z którymi każda chwila wypełniona była rozmowami, śmiechem i próbowaniem lokalnych smakołyków. Dlaczego Marrakesz? Bo podczas ślubu Ani i Pawła nie mogłam oderwać wzroku od koronkowego wzoru na jej plecach, który kojarzył mi się z tajemniczym, orientalnym motylem.

Kiedy zapadła decyzja o sesji poślubnej w zimie, szybko zdecydowaliśmy, że będzie to sesja zagraniczna, najlepiej przepełniona orientem – kierunek był tylko jeden Marrakesz. Szybka organizacja (dzięki Aniu za miłe słowa, że jesteśmy najlepszym biurem podróży) i z mroźnej Polski, w której było wtedy -15 stopni wylądowaliśmy w kraju pachnącym przyprawami i miętą, gdzie temperatury utrzymują się w okolicach +25 stopni.

Niezwykły kraj, niezwykła przygoda i mamy poczucie niezwykłą sesja. Zresztą oceńcie sami.

Zapraszamy Was na sesję rodem z baśni z 1001 nocy…

Suknia ślubna: Madonna

Sesja poślubna w Marrakeszu

 

Sesja poślubna w MarrakeszuSesja poślubna w Marrakeszusesja ślubna zagranicznasesja ślubna Marrakesz zdjęcia ślubne sesja zagraniczna destination wedding photographer polandsesja ślubna Maroko Sesja poślubna w MarrakeszuMalachite Meadow wedding photographersesja ślubna Ogrody Majorelle

sesja ślubna zagraniczna

sesja ślubna Marokosesja ślubna Marrakesz Ogrody Majorelle sesja ślubnafotografia ślubna Marokorodman marrakesz wedding photographyzdjęcia ślubne Marrakeszrodman marrakesz wedding sessionrodman marrakesz wedding session

Zobacz też: LAKE COMO WEDDING | GRAND HOTEL TREMEZZO WEDDING

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu