Natalia & Dominik | Boho Wesele i ślub w Jurcie

Boho Wesele i ślub w Jurcie

Plenerowe wesela w Polsce to nie lada wyzwanie ze względu na nasz kapryśny klimat. Wyobraźcie sobie starania i miesiące planowania imprezy pod gołym niebem, które w dzień ślubu mogą stanąć pod znakiem zapytania ze względu na rzęsisty deszcz. Mogą, ale nie muszą! Za sprawą optymizmu, luzu i lekko szalonego usposobienia Natalii i Dominika, trudność została zamieniona w atut. “Ulewa? Świetnie! załóżmy wszyscy kalosze! Niewygodnie tańczyć w kaloszach? Zdejmijmy je i szalejmy na bosaka! Zimno? Spalmy nasze słomiane kanapy i zróbmy ognisko sięgające do nieba, a potem tańczmy wokół niego” Dla chcącego nic trudnego.

Jednym słowem to wesele to był ogień! Mamy nawet poczucie, że ta słoneczno- deszczowa aura nie tylko sprzyjała Natalii i Dominikowi, ale była nieodłącznym elementem tego Dnia. Brawa dla Nich za pomysłowość, odwagę i tryskający optymizm.

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o zjawiskowej lokalizacji na boho wesele plenerowe, jakim jest “Ślub w Jurcie“. Cudny, drewniany namiot z białym płótnem pozwala stworzyć absolutnie unikatowy charakter imprezy. A właściciele tego miejsca? Niesamowicie pomocni, uśmiechnięci i dbający o swoje Pary jak mało kto.

Chcecie by Wasz Dzień Ślubu był niezapomniany dla Was i Waszych gości? Rozważcie “Ślub w Jurcie” Nas kupiło to w 100% i jesteśmy oczarowani.

Ceremonia: Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny w Sosnowicach

Wesele: Ślub w Jurcie

Dekoracje: Flower & Design

Słodki Stół: La Baguette 

Suknia: Sylwia Kopczyńska

 

wesele bohoślub w jurciewesele w jurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w Jurciedreamcatcher weseleBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w JurcieBoho Wesele i ślub w Jurciewesele pod gołym niebem

Boho Wesele i ślub w Jurcie

Zobacz też: PLENEROWE WESELE OSADA MŁYŃSKA

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu