Ilona i Andrzej | Ślub w Pałacu Goetzów

Ślub w Pałacu Goetzów

Musimy Wam się przyznać, że bliskie jest nam powiedzenie, że “klasyka zawsze w modzie”. Taki właśnie był Dzień Ślubu Ilony i Andrzeja – elegancki, w przepięknych wnętrzach Pałacu Goetzów w Brzesku, w otoczeniu druhen  i pośród kwiatów.

Ogromne wrażenie robi na nas, za każdym razem przypałacowa kaplica, to dosyć niewielkie wnętrze, które pozwala na bardzo kameralną atmosferę podczas ślubu i wierzcie nam, że emocje przeżywane przez Parę  Młodą są bardzo blisko każdego z uczestników ceremonii. Wszystko działo się na terenie tego pięknego pałacu, więc wesele pełne muzyki i tańców wypełniało te wyjątkowe wnętrza do późnej nocy. Czuć było, że to świetna decyzja Ilony i Andrzeja aby cały dzień ich ślubu toczył się w jednym miejscu, to pozwoliło na duuuużo luzu, swobodną atmosferę i masę uśmiechu.

A co możemy powiedzieć o głównych bohaterach tego dnia? Zakochani, spontaniczni i bardzo przyjacielscy. Taki to był nasz czerwcowy dzień w Pałacu Goetz.

Ceremonia: Pałac Goetz Brzesko

Wesele: Pałac Goetz Brzesko

Oprawa muzyczna: DJ Charlie

 

Ślub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówPrzygotowania Pałac GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu Goetzówślub Pałac Goetzówślub w kaplicy Pałac GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówŚlub w Pałacu Goetzówwesele Pałac GoetzówŚlub w Pałacu GoetzówSesja ślubna Pałac GoetzówŚlub w Pałacu Goetzówwesele Pałac Goetzów

Zobacz też: PAŁAC GOETZÓW KOŚCIELNY ŚLUB PLENEROWY

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu