Mikołajkowa sesja fotograficzna dla portalu Abcslubu.pl

Miło nam poinformować że zrealizowaliśmy sesje fotograficzną dla portalu abcslubu.pl. Mikołajow0 -śnieżynkowe spotkanie w złoto – kryształkowej scenerii Almi Decor, które wprowadza w bajkowy i świąteczny czas.

Fotografie: Katarzyna Brońska i Jakub Popiel, Malachite Meadow / www.ma-me.pl

Film: Michał Sikora / www.vimeo.com/michalsikora

Produkcja i pomysł: Zespół www.abcslubu.pl
Realizacja: Zespół abcslubu.pl i Memory Makers / www.memorymakers.pl
Organizacja ślubów: Memory Makers / www.memorymakers.pl
Suknie ślubne: Atelier Desirer / www.desirer.com.pl
Kostium Mikołaja: Memory Makers / www.memorymakers.pl
Buty: Biel Boutique / www.bielboutique.pl
Biżuteria: Arteo Bijou / www.arteobijou.com
Obrączki z tytanu: Swepol / www.swepol.pl
Bukiety, biżuteria floralna i ozdoba świąteczna: Eva Klimek, Floral Concept Store / www.evaklimek.pl
Fascynatory papierowe, aranżacje wycinanek papierowych w szkle: Nasza Pracownia, Bogusława Trętko / www.naszapracownia.com
Muffiny: Słodki Muffin / www.slodkimuffin.pl
Fryzury: Wojtek Kasprzak / www.wojtekkasprzak.pl
Makijaż: Oskar Bachoń / www.oskarbachon.pl
Miejsce: Almi Decor Galeria Krakowska / www.almi-decor.com
Modelki: Aleksandra Imielska, Dorota Góra, Elżbieta Procner
Model: Grzegorz Nessle

 Sesję opublikowano na:

 Abcslubu.pl –>http://www.abcslubu.pl/ekspert-radzi/film-foto/1384-slubne-mikolajki.html

 Interia.pl –>http://kobieta.interia.pl/galerie/slubne-mikolajki-zdjecie,iId,890690,iSort,5,iTime,1,iAId,62227

Stylownik.pl –> http://www.stylownik.pl/a-2137-slubne-mikolajki.html

__

We are pleased to inform that we have carried out a photo session for the internet portal abcslubu.pl A fancy meeting on Santa’s Day in the golden-crystal  scenery of Almi Decor, brings us closer to the magical Christmas time.

Photos: Katarzyna Brońska i Jakub Popiel, Malachite Meadow / www.ma-me.pl

Film: Michał Sikora / www.vimeo.com/michalsikora

Production and concept: Zespół www.abcslubu.pl
Realization: The abcslubu.pl and Memory Makers team / www.memorymakers.pl
Organizing weddings: Memory Makers / www.memorymakers.pl
Wedding dresses: Atelier Desirer / www.desirer.com.pl
Santa Claus costume: Memory Makers / www.memorymakers.pl
Shoes: Biel Boutique / www.bielboutique.pl
Jewelry: Arteo Bijou / www.arteobijou.com
Titanium rings: Swepol / www.swepol.pl
Bouquets, floral jewelry and Christmas decoration: Eva Klimek, Floral Concept Store / www.evaklimek.pl
Paper fascinators, arranging  paperworks and cut-outs in glass: Nasza Pracownia, Bogusława Trętko / www.naszapracownia.com
Muffins: Słodki Muffin / www.slodkimuffin.pl
Hairdressing: Wojtek Kasprzak / www.wojtekkasprzak.pl
Make up: Oskar Bachoń / www.oskarbachon.pl
Session site: Almi Decor Galeria Krakowska / www.almi-decor.com
Female models: Aleksandra Imielska, Dorota Góra, Elżbieta Procner
Male models: Grzegorz Nessle

 The photo session has been published on:

 Abcslubu.pl –>http://www.abcslubu.pl/ekspert-radzi/film-foto/1384-slubne-mikolajki.html

 Interia.pl –>http://kobieta.interia.pl/galerie/slubne-mikolajki-zdjecie,iId,890690,iSort,5,iTime,1,iAId,62227

Stylownik.pl –> http://www.stylownik.pl/a-2137-slubne-mikolajki.html

Malachite meadow publikacja

ślubna sesja świątecznazdjęcia ślubne glamourfotografia ślubna krakówzdjęcia ślubne krakówbabeczki muffiny na weselefotografia ślubna krakówportret panny młodejwoalka ślubnazimowy buket ślubnybukiet ślubny z broszeksesja ślubna plener ślubny

Na koniec wielkie podziękowania dla Michała Sikory za pomoc przy oświetleniu oraz za film 😉

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu