Przenośna drukarka Canon Selphy qx10 dla fotografa ślubnego. Wydrukuj zdjęcia już na weselu.

Dzisiaj rynek fotografii ślubnej staje się coraz bardziej wymagający. W branży jest wielu zdolnych fotografów, którzy stale podnoszą jakość swoich usług. Szkolą się, inwestują w najnowszy sprzęt fotograficzny i walczą o Klienta udoskonalając swój marketing.

Co jeszcze można zrobić? Jak się wyróżnić by Klienci nas zapamiętali?

Kto nas zna wie, że nasze Pary i ich zadowolenie, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego od wielu lat robimy coś, co pozwala naszym Parom cieszyć się zdjęciami już w Ich Dzień Ślubu.

Chcemy, żeby po zakończonym weselu zostało z Nimi coś materialnego. By budząc się rano mogli sięgnąć do torebki i zobaczyć swoje pierwsze profesjonalnie wykonane zdjęcia z najważniejszego dla Nich Dnia.

 

Praktycznie 90% naszych Par od wielu lat dostaje od nas wydrukowane zdjęcia podczas wesela.

To 10 obrobionych, naszym zdaniem, najlepszych kadrów z Ich Dnia. Wydrukowanych i przygotowanych dla Nich w postaci małego prezentu, który podczas pożegnania dostają jako upominek od nas.

To również naklejka, dla romantycznych, analogowych dusz, idealna forma do tworzenia lub upiększenia pamiętnika.

Cały proces zajmuje nam ok 10 minut, jak to robimy?

Krok pierwszy:

Podczas przerwy w fotografowaniu na weselu, robimy selekcje zdjęć bezpośrednio w aparacie używając guzika “RATE” w naszych Canonach R6

Krok drugi:

Łączymy aparat z naszym telefonem za pomocą połączenia Wi-Fi (to funkcja aparatu R6). Później przy pomocy aplikacji “Canon Camera Connect” zgrywamy zaznaczone zdjęcia na nasz telefon w formacie JPG. Jeśli nie używacie Canona to inni producenci aparatów też mają możliwość połączenia się z telefonem.

Krok trzeci:

Obrabiamy zdjęcia na naszym telefonie przy pomocy aplikacji VSCO (lub innej jeśli lubicie), mamy przygotowane już wcześniej nasz ulubiony preset, więc wszystko odbywa się błyskawicznie.

Krok czwarty:

Łączymy nasz telefon z drukarką Slephy za pomocą aplikacji “Canon Selphy

Krok piąty:

Drukujemy zdjęcia przy pomocy aplikacji , jest to prosta i intuicyjna appka, która pozwala nam na podłączenie drukarki Selphie QX10 do telefonu oraz na dokonanie prostych zmian jak wykadrowanie czy zmiana nasycenia i kontrastu.

 

 

Krok szósty:

Pakujemy 10 odbitek w spersonalizowane pudełko, wraz z naszymi czekoladkami, wstążką i kwiatami.

Krok siódmy:

Najprzyjemniejszy – Podarowanie prezentu <3

Wkłady do Selphy QX10 – w pudełku znajdziecie tusz, który wkłada się z boku drukarki oraz dwa zestawy papieru po 10 sztuk, który wkładamy z tyłu drukarki.

Cały zestaw wystarczy na wydrukowanie 20 ujęć.

 

 

Canona Selphy qx10 to kompaktowa drukarka o technologii termosublimacyjnej. Oznacza to wysoką jakość wydruków, wszystkie szczegóły w bielach i czerniach zostają zachowane, a kolory reprodukowane są dość wiernie. Odbitka ma format 68mm x 68mm więc wygląda jak klasyczny kwadratowy “polaroidowy” wydruk. To również naklejka, dla romantycznych, analogowych dusz, idealna forma do tworzenia lub upiększenia pamiętnika. Co ważne trwałość tej technologi szacowana jest na 100 lat, więc mamy pewność, że za wydruki nie sczernieją za kilka lat.

Drukarka ma baterię, która wystarczy na ok 40 wydruków, więc najlepiej co drugie wesele naładować ją do pełna.

Jeśli chcecie się wyróżnić i zapaść w pamięć swoich Klientów, ich rodzinie oraz znajomym, to koniecznie wypróbujecie możliwości, jakie posiada ta mała i poręczna drukarka.

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu