Ślub Monika Pietrasińska Paweł Stypka | fotografia ślubna

Ślub Monika Pietrasińska & Paweł Stypka

Są takie Śluby, które trudno zapomnieć, są też takie, które elektryzują pół kraju. Bycie częścią tak dużego i wyjątkowego przedsięwzięcia to naprawdę ogromna przyjemność i fenomenalne wyzwanie dla nas jako fotografów.

Ślub Moniki Pietrasińskiej i Pawła Stypki był ślubem zjawiskowym w każdym elemencie i nie mamy tu tylko na myśli romantycznej, różowej krainy z kwiatów, stworzonej przez Gfiore, kilkupiętrowego tortu spod ręki Galerii Słodkości, czy trzech kreacji na każdą część przyjęcia. Przed naszym obiektywem stanęła wybitnie piękna i świadoma siebie kobieta, mając u boku kochającego i wpatrzonego w nią mężczyznę, dla fotografa, to radość nad radości.

Monika i Paweł z pomocą  rewelacyjnej Agencji Wedding Plannerskiej –Aspire na czele z Kasią Gajek stworzyli ślub na miarę bajki czy holywoodzkiej realizacji, spełniając  swoje marzenie i coś czujemy, że dorzucając cegiełkę do marzeń o ślubie u niejednej przyszłej  panny młodej. Romantycznie, z klasą i z pełną kwiatową obfitością.

Zapraszamy Was byście z naszymi zdjęciami odpłynęli w różową krainę najpiękniejszego ślubu 2020.

Nie będziemy dziś za dużo gadać, niech mówią zdjęcia.

 

A to Team, dzięki któremu powstał ten Dream:

Ceremonia i wesele: Pałac Rozalin

Wedding planner: Aspire

Florystyka i dekoracje: Gfiore

Film: ProStudio Creative Video Agency

Słodki stół i tort: Galeria Słodkości

Muzyka: Biurkovski Events

Fryzura: Kajetan Góra

 

 

Ślub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł StypkaŚlub Monika Pietrasińska & Paweł Stypka

Zobacz też: ŚLUB I WESELE RESTAURACJA BELVEDERE

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu