Asia & Piotrek | Rustykalne wesele Dworek Aleksandrówka

wesele Dworek Aleksandrówka

Wiecie co tworzy wspomnienia i to, że dany dzień, dane miejsce zapisuje się w naszej pamięci jako jedyne i niepowtarzalne? Naszym zdaniem tworzą to klimat i ludzie. Wierzymy też mocno w “genius loci”, czyli ducha miejsca i właśnie to wszystko znaleźliśmy w Dworku Aleksandrówka pod Warszawą. Kiedy przyjechaliśmy do Aleksandrówki był już koniec sierpnia, światło nisko opierało się na drzewach, babie lato wplątywało się we włosy, a wszystko ozłacał ciepły kolor słońca. Drewniany dworek otoczony kwiatami i naturalne, rustykalne dekoracje z przewodnim motywem liści od ‘LadaMoment Dekoracje‘ były tak spójne z otoczeniem, aż pomyśleliśmy, że lepiej być nie może. Ze środka powitał nas głośny, krystaliczny i zaraźliwy śmiech – tak poznaliśmy Asię, wulkan energii i radość samą w sobie.

Ten dzień był przepełniony śmiechem, rodzinną atmosferą, sytuacjami i charakterami, które się uzupełniały, pięknie współistniejąc. Mieliśmy poczucie, że uczestniczymy  w wielkim święcie, że wszyscy zebrami celebrują ten dzień i są z Asią i Piotrkiem całym sercem. Radość przeplatała się z odrobiną tajemniczości, odrywając Dworek Aleksandrówka od reszty świata na tę jedną noc, zatrzymując w sobie szczerość i serdeczność. To wspaniała sprawa być częścią tego uroczego “oderwania”.

wesele Dworek Aleksandrówka

Dekoracje: LadaMoment Dekoracje

wesele Dworek Aleksandrówkawesele Dworek Aleksandrówkawesele Dworek AleksandrówkaWesele Bierdronawesele Dworek Aleksandrówka

 

Następnego dnia Asia i Piotrek pokazali nam kolejne niesamowite miejsce – Skansen w Suchej, gdzie zrobiliśmy krótką sesję poślubną (końcówka w deszczu). Wszystko w podobnym zielono- drewnianym klimacie z czerwonymi ustami i piegowatym szczęściem.

Zapraszamy do dalszej części:

Zobacz też: PLENEROWE WESELE OSADA MŁYŃSKA

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu