Basia & Paweł | Ślub Villa Love

Ślub Villa Love

Ślub Basi Pawła to jeden z takich Ślubów, które ciężko opisać słowami, bo to, co go wypełniało, to praktycznie same uczucia. Basię i Pawła poznaliśmy jakiś czas temu i kiedy zaczęli nam opowiadać o swojej wizji ślubu i wesela,  aż oczy nam się zaświeciły, na samą myśl jak to będzie. Zdecydowali, że ich Dzień Ślubu odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Villi Love w Izdebniku, które wtedy jeszcze… nie istniało! To miejsce, dopiero się tworzyło, to miejsce dopiero było w planie. Pomyśleliśmy – najlepiej! Bo to oznacza otwartość, spontaniczność i gotowość na nieznane, czyli to, co bardzo cenimy u ludzi i to, co potem widać w reportażu.

Co się okazało? Że powstało zjawiskowe miejsce, łączące toskańską sielankę z klimatem i elegancją północnych Włoch oraz zapierającym dech widokiem, na porośnięte lasami, pogórze i położoną niedaleko Lanckoronę. Miejsce, któremu właściciele oddali całe serce, co widać w każdym detalu i stworzyli zaciszną przestrzeń na alternatywne wesele w Małopolsce.

To właśnie tak było ostatniego dnia czerwca. Słońce okazało się łaskawe i zamiast żaru zafundowało wszystkim, na plenerowej ceremonii, łagodną kołderkę z chmur. To tak w skrócie o okolicznościach, bo sercem tego Dnia byli Basia, Paweł i łączące ich uczucie.

To taka Para, że myślisz sobie: “O wow! Jak oni się idealnie odnaleźli” – że śmieją się, wzruszają, angażują i planują razem, jednocześnie będąc tak fantastycznymi indywidualnościami. Powiemy Wam tylko, że podczas Ich Dnia łzom, wybuchom śmiechu i falom ciepła nie było końca, a my czuliśmy się jakbyśmy znali Basię i Pawła tak ze sto lat przynajmniej.

Tak. To była taka ceremonia, na której aparat jest cały mokry od łez wzruszenia. Zapytacie – co to za “robota”, w której się płacze?! Powiemy Wam – najlepsza!! Ślub Villa Love

Basiu i Pawle, to był zaszczyt być świadkiem takich emocjonalnych i intymnych chwil między Wami. Gratuluję Wam takiej miłości i życzę, by z każdym dniem, była tak samo piękna i silna.

Nadal pozostająca pod wrażeniem Tego Dnia, Kasia

 

Ceremonia i wesele: Villa Love 

Florystyka: Bello Matrimonio

Suknia ślubna: Sabe

Film: michalsikora.com 

Ujęcie z powietrza: Kamil Tarnawski

 

Villa Love z lotu ptakaceremonia plenerowa Villa LoveVilla LoveVilla Love Przyjęcieprzygotowania Villa Lovedekoracje wesele Villa LoveFryzura do ślubu Villa LoveMenu ślubne Villa LoveButonierki ślubPrzygotowania Panna Młoda Villa LoveSuknia Ślubna SabeRustykalny ślub Villa LoveCeremonia Villa LoveŚlub Cywilny Villa LoveVilla Love weddingVilla Love ceremonyRustykalna ceremonia Villa LoveŚlub Villa LovePanna Młoda sukniaRustykalny bukiet Villa LoveBiało zielony bukiet ślubnyWesele Villa LovePara Młoda Villa LoveWedding in Poland Villa LoveRustykalne zdjęcia ślubneVilla Love ceremoniaFryzura ślubna panna młodaślub villa lovewesele Villa LoveŚlub i wesele Villa Lovewnętrze Villa Love

Zobacz też: PLENEROWE WESELE OSADA MŁYŃSKA

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu