Eliza i Marcin | Plenerowe wesele Osada Młyńska

Plenerowe wesele Osada Młyńska

Jest sierpień, wieje przyjemny, ciepły wiatr, Oni tańczą pierwszy taniec na drewnianym parkiecie Osady Młyńskiej do tegorocznego hitu “Weź nie pytaj”, dookoła nich wpatrzeni przyjaciele i rodzina, masa kwiatów i kolorów. Czuć miłość, czuć radość i pewność, że ten dzień wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyli, ten dzień jest totalnie Ich. Ona ma na sobie zjawiskową, koronkową suknię od Suknie Boho i ogromny wianek upleciony z letnich kwiatów. On ma szelki, drewniane spinki do koszuli i rozbrajający uśmiech. Oboje są zrelaksowani i dużo żartują. Ona upina fryzurę swojej świadkowej, a on ciągle powtarza, że tylko umyje zęby i jest gotowy do ślubu. Oni są spokojni, Oni mają swój czas, mają siebie.

Serdecznie Was zapraszamy do niezwykłego miejsca jakim jest Osada Młyńska, któremu właściciele oddali serce, tworząc z przeróżnych bibelotów zaczarowany świat z baśniowym klimatem. To tutaj usiądziecie na snopku siana pod kryształowym żyrandolem i to tu pośród wazonów, wazoników, pudeł, pudełeczek, nart, motorów i rowerów poczujecie się jak na tajemniczym strychu, jak w wymarzonej kryjówce, jak po przekroczeniu drzwi do Narnii.

Eliza i Marcin zaprosili nas do swojego życia na ten jeden ważny dzień i powiemy Wam, że to jest jeden z tych dni, których nie zapomnimy.

W atmosferę letniego chilloutu, polskiego bohofolku, kolorów i radości niech przeniosą Was te fotografie. My dalej pozostajemy pod ogromnym wrażeniem Ich dnia, dlatego zdjęć będzie duuuuużo. Zapraszamy!

 

Plenerowe wesele Osada Młyńska: Osada Młyńska

Suknia Ślubna: Suknie Boho

Film: Fabryka Kreatywna

 

Plenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada Młyńska

Plenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada MłyńskaPlenerowe wesele Osada Młyńska

Zobacz także: GREENHOUSE WEDDING NORWAY ALCHEMILLA

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu