Magda & Kacper | Sesja narzeczeńska Kraków

Sesja narzeczeńska jako pomysł na zdjęcia do zaproszeń ślubnych, na piękną, niezobowiązującą pamiątkę, na oswojenie się z obiektywem. Każdy powód jest dobry!

Sesja ta ma w naszym poczuciu niesamowity klimat gorącego, kończącego się lata. W to babie lato zaplątani oni – Magda i Kacper, ich subtelność, delikatność i zmysłowość.

Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_001Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_002Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_003Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_004Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_005Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_006Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_007Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_008Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_009Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_010Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_011Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_012Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_013Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_014Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_015Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_016Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_017Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_018Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_019Malachite_Meadow_Fotografia_Slubna_Sesja_narzeczeńska_MiK_020

Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu