Warsztaty i konferencje – fotografia ślubna

Warsztaty i konferencje – fotografia ślubna

Malachite Meadow

Napiszemy o sobie w 3 osobie. Fotografowie ślubni z 10 letnim doświadczeniem, bazujący w swojej pracy na fotografii reportażowej i portretowej, chętnie wplatający elementy mody, operujący kolorem i światłem. Trenerzy w autorskim projekcie “Malachito. Work Life Balance” – trening dla fotografów”, spikerzy wielu branżowych konferencji m.in. “Looks Like Film Kraków”, międzynarodowej “Boring Workshop” oraz podcastów dla fotografów ślubnych. Certyfikowani Patroni Honorowi Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, mocno zainteresowani tworzeniem i podtrzymywaniem relacji z klientami, szukaniem wyjątkowości i indywidualności w każdym zleceniu, oddani swojej pasji i skupieni na tworzeniu reportażowych historii. To my.

 

 

Looks Like Film Kraków

grudzień 2016

1 Grudnia w Krakowie odbyło się jedno z pierwszych spotkań fotografów ślubnych w Polsce.  Zorganizowane z takim rozmachem i na tak dużą skalę, połączone z konferencją dla branży ślubnej. Przygotowane przez społeczność Looks Like Film, pod wodzą niezastąpionego Maćka Suwałowskiego. Kasia wystąpiła przed ponad 100 słuchaczami obok The Snap Shots, Pieczko Pietras i Rafała Bojara i mówiła na temat: “Blokad w pracy fotografa ślubnego, uwolnieniu kreatywności i społecznego podejścia do zagadnienia, jakim jest wesele”

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

 

 

 

 

Akademia Fotografii Ślubnej

październik 2017

Ogromna społeczność, jaką jest Akademia Fotografii Ślubnej zaprosiła nas jesienią 2017 roku na coroczny Zlot, w roli spikerów, abyśmy powiedzieli co nieco na temat “Zapobiegania wypaleniu zawodowemu u fotografów ślubnych i ćwiczenia uważności w pracy fotograficznej”. Było nam bardzo miło poznać tylu fotografów będących w różnych punktach swojej kariery i odpowiedzieć na olbrzymią masę inspirujących pytań. Naszymi słuchaczami była poniższa przemiła grupa. Mieliśmy ogromną przyjemność wygłosić naszą prelekcję w gronie tak znakomitych fotografów, jak np. Tomasz Lazar, zdobywca nagrody World Press Photo.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

 

 

Malachito – work life balance

listopad 2017

Nasz autorski projekt Malachito, innowacyjne warsztaty, a w zasadzie Trening Interpersonalny dla Fotografów, ruszył też jesienią 2017 roku. Warsztaty mają pomóc w osiągnięciu równowagi pomiędzy pracą, stałym rozwojem, a życiem prywatnym, z pełnym uwzględnieniem ryzyka wypalenia zawodowego, rozwoju w zawodzie fotografa, ćwiczenia uważności i odnalezienia inspiracji w codziennej pracy. Celem warsztatów jest wzrost samoświadomości,  zrozumienie i przełamanie swoich nawyków i schematów, lepszy kontakt z samym sobą i innymi ludźmi, przełamanie stereotypów i wzrost asertywności. Do tej pory odbyły się 2 edycje naszych warsztatów. Na zdjęciu niezapomniana 1 grupa. Jesteśmy bardzo dumni z naszego projektu i pełni wiary w to, co robimy.

 

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

 

 

Boring Workshops 2

luty 2018

W zimie 2018 w Warszawie stanęliśmy jako spikerzy na międzynarodowej konferencji Boring Workshops 2, największej konferencji dla Fotografów Ślubnych w Polsce. Wbrew nazwie, wcale nie było nudno, pojawiło się ponad 100 świetnych fotografów z całej Polski, a na scenie stanęliśmy obok takich gwiazd fotografii ślubnej jak Fer Juaristi, Andy Gaines, Pieczko Pietras i Górscy Fotografia. Co tam się działo, ile inspiracji, ile rozmów, ile pytań. Ogień. Pojawiliśmy się tam z tematem: “Nieświadome procesy w pracy fotografa ślubnego” i wywołaliśmy najpierw spore skupienie, potem masę dyskusji, a na koniec sporo refleksji, jak dowiedzieliśmy się potem od słuchaczy.

 

boring workshop wykładowcy

 

 

 

Smoczy Zlot

kwiecień 2018

Wiosną 2018 White Smoke Studio zaprosiło nas na swój Smoczy Zlot, czyli fenomenalne spotkanie wszystkich kursantów, którzy przez lata pobierali naukę od mistrzów ślubnego reportażu, jakimi są Dorota Kaszuba i Michał Warda. Kasia miała przyjemność powiedzieć kilka słów w formule TED o “Portrecie psychologicznym Panny Młodej”. Taka konwencja mikro konferencji, to rewelacyjne doświadczenie i możliwość poznania wielu dziedzin fotografii – z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy pozostałych spikerów m.in. Tomasza Lazara, Izy Górskiej i Piotra Litwica, który mówił o pracy fotosisty na planach filmowych.

 

 

 

Targi Film Video Foto 2018 Łódź

kwiecień 2018

 

Targi w Łodzi to już klasyk dla fotografów. Wiosną 2018 pojawiliśmy się tam też i my  z zaproszenia Najlepsze Foto, których jesteśmy ambasadorami. Daliśmy 4 dwugodzinne wykłady na temat “Psychologicznych aspektów marketingu w fotografii. Zrozum i poznaj swojego klienta”. Było nam niezmiernie miło widzieć, jak sala pękała w szwach i łącznie wysłuchało nas prawie 500 osób. Pojawiło się mnóstwo pytań z sali, na które z ogromną chęcią odpowiadaliśmy i mamy poczucie, że spokojnie wraz ze słuchaczami moglibyśmy posiedzieć tam jeszcze kilka godzin, gdyby nie fakt, że musieliśmy zwolnić salę dla wykładów Tomasza Tomaszewskiego i Michała Wardy. Wspaniałe doświadczenie.

Przy okazji tych Targów Najlepsze Foto wydało mini magazyn z inspiracjami i mieliśmy przyjemność udzielić im wywiadu “Fotograf – Dobry duch uroczystości” , gdybyście byli zainteresowani wywiad  z nami można przeczytać TUTAJ.

 

Targi Film Video Foto 2018 Łódź

Warsztaty i konferencje - fotografia ślubna

 

PhotoSummer Day

sierpień 2018

W lecie  razem z Jurajską Grupą Fotograficzną świętowaliśmy Światowy Dzień Fotografii i podczas ich zlotu na Letnim Festiwalu Fotograficznym daliśmy wykład o “Idei humanistycznej fotografii ślubnej”. Jak się potem dowiedzieliśmy była to inspiracja dla kilku osób do tego, żeby spróbować fotografii ślubnej. Bardzo się cieszymy, bo właśnie na tym nam najbardziej zależy, żeby zachęcać i inspirować. Przy okazji mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu dla zieniu.pl, który ukaże się w serii “Ludzie z pasją”.

 

 

 

nPhoto Roadshow Poznań

2019 wrzesień

 

Boring Cyber Week

marzec 2021

 

Indywidualne konsultacje

cały czas

Naszym nowym projektem są również indywidualne spotkania z fotografami, którzy szukają swojej fotograficznej drogi, potrzebują coś zmienić, usprawnić, bo utknęli w pewnym punkcie kariery i praca nie przynosi już pełnej satysfakcji. Konsultacje opierają się na przeglądzie portfolio, strony www, portali społecznościowych, obejmują kwestie marketingowe, wizerunkowe, postprodukcyjne i edycyjne. Jest to czas na postawienie kluczowych pytań odnośnie kariery i odnalezienie odpowiedzi, w oparciu również o psychologiczne aspekty pracy fotografa ślubnego. Spotkanie konsultacyjne to jeden pełny dzień. Zakres ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb. Większej ilości informacji udzielamy mailowo.

 

fot. M. Kęsek

 

 

 

 

Wywiad z nami z Tomasz Zienkiewicz / zieniu.pl

 

Mieliśmy ogromną przyjemność poopowiadać trochę o naszej pracy, biznesie i życiu w cyklu “Ludzie z pasją”. <3
Poniżej pierwsza część wywiadu – jeśli macie chęć posłuchać (fajne w formie podcastu) lub na nas trochę popatrzeć (hahaha) to kliknijcie wywiad 🙂 Wywiad na totalnym spontanie, nieplanowany na tamten dzień, zresztą sami zobaczycie jak włączycie o co cho 😉 💣🎙 Niezwykle nam miło, że takie rzeczy nas spotykają.

 

Mówienie, nasza druga pasja

 

Tak samo mocno jak lubimy fotografować lubimy mówić o fotografii, analizować ją, szukać nowych dróg, inspiracji i dzielić się swoją wiedzą. Z przyjemnością dzielimy się naszym 8 letnim doświadczeniem jako fotografowie ślubni i z chęcią poprowadzimy kolejne wykłady i szkolenia bo musimy się Wam przyznać, że szkolenia to nasza druga pasja.

 

 

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu