Zuza & Maciek | Ślub plenerowy w Pałacu Żeleńskich

To był zdecydowanie najgorętszy dzień minionego lata, żar lał się z nieba od samego rana. Ogromne wyzwanie dla fotografa gdy aparat wręcz ślizga się w dłoniach podczas ceremonii. Dodatkowo Zuza jest jedną z największych fanek naszej fotografii prawie od samego początku naszej pracy i wreszcie  nadszedł czas abyśmy sfotografowali jej ślub! Uwierzcie, że nawet po 8 latach fotografowania wesel dalej mamy motyle w brzuchu przed wyjściem z domu!

Sceneria była wymarzona, Pałac Żeleńskich i otaczający go ogród, tworzy niesamowity klimat, jakbyśmy się przenieśli do zupełnie innych czasów. Ceremonia wzruszająca, szczera, rodzinna – przepiękna. Później relaks do samego wieczora w gronie przyjaciół na łonie natury, by w końcu zaczęły się całonocne szaleństwa, na najlepiej podświetlonym, plenerowym parkiecie, jaki do tej pory mieliśmy przyjemność fotografować. Totalny kosmos, a to zasługa, jak zwykle niezawodnej Grupy Partner!

Aż w końcu oni, główni bohaterowie całego tego zamieszania – Zuza i Maciek – ciepli, z sercem na dłoni, zakochani, wpatrzeni w siebie. W gronie najbliższych przyjaciół i rodziny przysięgali sobie wierność, a później całą noc wirowali pod gwiazdami!  Ściskamy Was Kochani!

 

Pałac Żeleńskich WeselaPałac Żeleńskich ŚlubPałac Żeleńskich Wesela plenerowePałac Żeleńskich Ślub PlenerowyPałac Żeleńskich Fotografia ŚlubnaPałac Żeleńskich Sesja ŚlubnaPałac Żeleńskich SesjaPałac Żeleńskich Wesela Plenerowe

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu