Warsztaty Fotografii Ślubnej - Kraków - Warszawa - Wrocław - Trójmiasto

 

Warsztaty Fotografii Ślubnej  | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Poznań

 

 

 

NOWE EDYCJE WKRÓTCE! 

 

 

↓↓ zapisy na samym dole ↓↓

 

-Jak przyspieszyć swoją obróbkę i osiągnąć wymarzone kolory?

-Jak znaleźć swojego klienta?

-Jak sprawić by sesja była przyjemnością dla Was i dla Pary?

-Jak odnaleźć swój styl?

-Jak nie zginąć w sieci?

-Jaki sprzęt i kiedy?

-Co pokazać a czego nie pokazać?

-Jak mocne jest Twoje portfolio?

 

 


 

Ogrom teorii i masa praktyki – tak w skrócie możemy opisać Warsztaty, które dla Was przygotowaliśmy. To 2 dni  – łącznie 24 godziny intensywnej pracy, polepszającej Wasz warsztat fotografa ślubnego, workflow, marketing i kontakt z Parą Młodą na sesji. To okazja do poćwiczenia, poszerzenia swojego repertuaru ujęć i działania, a także szansa na wzbogacenie portfolio.

Gwarantujemy bardzo dużo praktycznych zadań. Wykonamy pełną sesję z prawdziwą Parą Młodą – nie z modelami

Zdradzimy Wam triki i techniki na szybkie budowanie kadru.

Będzie dużo nauki ale też humoru, bo pogodni z nas ludzie.

Przyjrzymy się Waszemu wizerunkowi w sieci, marketingowi, Waszym stronom www i social mediom. Omówimy wszystko i podpowiemy co u Was działa doskonale, a co warto przebudować.

To połączenie warsztatów grupowych z indywidualną pracą z uczestnikami.

Z tego co usłyszeliśmy po przedniej edycji warsztatów – nie będziecie mogli zasnąć, bo energia do działania będzie Was roznosić. Gwarantujemy chwilową bezsenność, przypływ mocy do działania i dużą dawkę konkretnych rozwiązań. Tak, czeka Was praca domowa.

Jeśli jesteście gotowi i wchodzicie w to to zapraszamy.

Ilość miejsc ograniczona. Pracujemy w małych grupach, żeby z każdym z uczestników szczegółowo omówić fotografie wykonane podczas warsztatów oraz zrobić jego przegląd portfolio.

Warsztaty fotografii ślubnej Kraków Warszawa

 

 

 

A teraz konkrety:

 

-CZAS TRWANIA: 2 dni po 12 godzin

CENA:  3000 zł brutto – w cenę kursu wliczona jest przerwa kawowa, lunch i materiały dydaktyczne.

(płatne w całości lub 2 ratach 1500 zł i 1500 zł )

 

 


O nas – Malachite Meadow

Kasia i Kuba. Fotografowie ślubni z ponad 12 letnim doświadczeniem, bazujący w swojej pracy na fotografii reportażowej i portretowej, chętnie wplatający elementy mody, operujący kolorem i światłem. Trenerzy w autorskim projekcie “Malachito. Work Life Balance – trening dla fotografów”, spikerzy wielu branżowych konferencji m. in. międzynarodowej “Boring Workshop” i lokalnej “Looks Like Film Kraków”,  oraz podcastów dla fotografów ślubnych, współpracujący z najlepszymi agencjami ślubnymi w Polsce, mocno zainteresowani tworzeniem i podtrzymywaniem relacji z klientami, szukaniem wyjątkowości i indywidualności w każdym zleceniu, oddani swojej pasji i skupieni na tworzeniu reportażowych historii.

 

 

Malachite Meadow to kolory, to historie, to towarzyszenie, to sympatia, to pasja, to zaufanie, to subtelność, ale też dokument, ulotność, dowcip, ponadczasowość i swoisty esprit.

 


warsztaty fotografii ślubnej1 DZIEŃ – OD TEORII DO PRAKTYKI

TO CO NAJWAŻNIEJSZE
– Spojrzenie Malachite Meadow na fotografię, fotografię ślubną, ślub, zawód fotografa i przede wszystkim na reportaż
– Obiektywizm, a oczekiwania klienta – czyli jak znaleźć złoty środek
– Eklektyzm w fotografii ślubnej czyli jakie fotografie mieści w sobie fotografia ślubna?

DZIEŃ ŚLUBU – CZYLI JAK ZŁAPAĆ NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN
– Kluczowe momenty, na co zwrócić uwagę
– Czego nie może zabraknąć
– Jak zbudować historię
– Praktyczne ćwiczenia – fotografia przedmiotu

SPRZĘT – CZYLI JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE DOBRE DOBRANIE APARATU I OGNISKOWYCH?
– Kiedy jaka ogniskowa?
– Zoomy czy stałki?
– Jak „zaświecić” na weselu – światło zastane a błyskowe – ćwiczenia praktyczne

RELACJA Z KLIENTEM
– Relacja z Klientem jako filozofia spotkania czyli od pierwszego kontaktu do publikacji na blogu
– Jak połączyć pracę fotografa z innymi obowiązkami
– Stres w pracy

MARKETING – KLUCZ DO SUKCESU
– Wizerunek w sieci
– FB/INSTA/BLOG
– Świadome budowanie portfolio
– Praktyczne wskazówki, omówienie stron WWW, SEO

ZAWÓD FOTOGRAF – CZYLI GARŚĆ PRAKTYCZNYCH PORAD
– Działalność gospodarcza
– Jak stworzyć dobrą umowę?
– Jak sięwycenić?
– Materiały dla Klienta – czyli w gąszczu albumów, odbitek, fotoksiążek i coffee table book’ów – nPhoto o produktach słów kilka (Gość specjalny)

+ Autorski blok, którego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Warsztaty fotografii ślubnej Kraków Warszawa2 DZIEŃ – TEORIA W PRAKTYCE. SESJA ŚLUBNA + WORKFLOW

SESJA W POMIESZCZENIU
– na co zwrócić uwagę, gdzie mogą pojawić się trudności, jak kreatywnie wykorzystać wnętrze, współpraca z Parą Młodą podczas sesji, zwroty akcji

SESJA W PLENERZE (jeśli pogoda dopisze)
– na co zwrócić uwagę, cenne wskazówki, fotografowanie pod okiem trenerów, flow między Parą a fotografem.

OMÓWIENIE FOTOGRAFII, KAŻDEGO UCZESTNIKA, POWSTAŁYCH PODCZAS SESJI

PRZEGLĄD PORTFOLIO

WORKFLOW 
– Selekcja materiału
– Obróbka
– Archiwizacja
– Galerie dla Klienta


 

Goście:

 

CANON POLSKA

W ramach współpracy z marką Canon Polska, każdy uczestnik może liczyć na atrakcyjne rabaty na większość asortymentu a w szególności na najnowsze bezlusterkowce ( Canon EOS R6 oraz EOS R5 )  oraz obiektywy z serii EF i RF ( np. RF 50 1,2. RF 85 1.2 itp. ) Dodatkowo na wybranych edycjach warsztatów będzie możliwość testowania najnowszych korpusów R6 i R5 oraz obiektyków z serii RF. Nasza opinia o najnowszych aparatach i obiektywach Canon, zobacz tu: R6 dla fotografa ślubnego   

 

nPhoto – albumy fotograficzne

 

Album dla Klienta to wisienka na torcie pracy fotografa ślubnego nPhoto jest jednym z największych producentów albumów i fotoksiążek w Polsce. Zależy im aby fotograf mógł u nich znaleźć wszystko, co pozwoli przekazać klientom zdjęcia w ekskluzywnej formie, z radością i poczuciem satysfakcji. Oferują produkty,  które spełniają oczekiwania pod względem niezwykle ostrych zdjęć, a także perfekcji ich wykonania. nPhtoto przygotowało atrakcyjny rabat na foto-książki pokazowe dla każdego uczestnika. 

 

Michał Sikora – Subtelne Filmy Ślubne

Obserwator, zauroczony dokumentowaniem i reportażem, którego celem jest uchwycenie czegoś co znika. Filmowiec ślubny z 7 letnim stażem , podczas ślubu jest świadkiem, uczestnikiem i nierzadko pomocnikiem. Nie może powiedzieć, że widział wszystko, ale doświadczenie daje mu wiedzę, kiedy być blisko, a kiedy w dystansie, kiedy ma być niezauważalny, a kiedy Klient chętnie spojrzy w jego stronę. Michał opowie o udanej współpracy fotografa i filmowca. 

 

Partnerzy:

 

 


 

 

 

 

 

Opinie uczestników:

Katarzyna Żądło

Kasia i Kuba to duet z pasja . Warsztaty w ich wykonaniu to mieszanka dobrych rad , mnóstwo ciekawych inspiracji ale również solidna wiedza techniczna oraz marketingowa . Prowadząc zajęcia wkładają 100 % siebie i to widać . To co dla mnie najcenniejsze to analiza zdjęć oraz konstruktywna krytyka przekazana w bardzo fajny sposób. Po warsztatach z Wami moje myślenie zupełnie się zmieniło , bez Was zapewne dalej bym błądziła . Przekazaliście mi takiego energetycznego kopa 🙂 dzięki wam zaczęłam inaczej pracować . Dokładnie tydzień po warsztatach robiąc sesje Młodej Parze ja już pracowałam inaczej i to widać na moich kadrach 😁 . Porównując moje kadry before and after to różnica jest kolosalna 😁 To była bardzo dobra decyzja uczestnictwo w waszych warsztatach !!!!!!! Polecam Was bardzo i dziękuję.

 

Agnieszka Cielińska – Rzutem na taśmę 

Warsztaty prowadzone przez Malachite Meadow to solidna dawka wiedzy, inspiracji i pozytywnych emocji – must have każdego początkującego fotografa ślubnego lub kogoś, kto chce podszkolić warsztat Kasia i Kuba, fotografowie z ogromną pasją, oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, pokazali, że jest możliwe lubić swoją pracę i robić zdjęcia coraz lepiej super doświadczeniem było fotografowanie pary podczas sesji plenerowej, a później konstruktywna krytyka wykonanych zdjęć. Bardzo przydatna była także analiza portfolio i rady na temat kształtowania strony czy budowania własnej marki. Fajnie, że po warsztatach dalej mamy możliwość konsultacji zdjęć. Zdecydowanie polecam

 

Marta Dorosz – martadorosz.com

Jednym z moich noworocznych postanowień był udział w warsztatach fotografii ślubnej i tak o to końcem stycznia znalazłam się w krakowskim MILK coworking & photo studio w towarzystwie wybitnie uzdolnionych i niezwykle sympatycznych Malachite Meadow – fotografia ślubna – www.ma-me.pl ❤️ To był niezwykły czas, spędzony w towarzystwie cudownych osób, ogromna dawka wiedzy i pozytywnej motywacji ale także świetna zabawa 😍 Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za te wyjątkowe dwa dni ❤️

 

Przemysław Śmieszek – Kemer Studio 

Pomału dochodzę do siebie po warsztatach. Wiedza jaką przekazaliście w ciągu tych dwóch dni jest ogromna! Potrzeba trochę czasu, aby teraz wszystko sobie poukładać w głowie. Moje spojrzenie na fotografię ślubną po warsztatach stało się zupełnie inne, teraz wiem w jakim kierunku będę zmierzał. W bardzo przyjemny sposób przekazujecie wiedzę i jestem przekonany, że w ciągu najbliższego sezonu ona zaprocentuje. To były bardzo motywujące warsztaty.

Bardzo się cieszę, że mogłem Was poznać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Życzę Wam dużo wytrwałości w tym co robicie i czerpania jak najwięcej radości z pracy fotografa ślubnego, bo to przecież najpiękniejszy zawód świata 🙂

 

Ola Podlińska – Kolorowe Kadry

Kasiu, Kubo, Minął tydzień od zakończenia warsztatów, dokładnie tydzień temu o tej porze weszłam do domu, z głową pełną wiedzy, motywacji i energii, i ten stan umysłu trwa do teraz 🙂 Jest to dla mnie bardzo pracowity tydzień – dostałam od was motywacyjnego kopa w Krakowie, i działam.

Obrobiłam zdjęcia, dodałam kilka ważnych kwestii w umowie, zmieniłam zdjęcia na stronie głównej, zmieniłam zdjęcia w portfolio na stronie, pracuję nad zmianą oferty…. postanowiłam też ogarnąć instagrama i przywrócić do życia stronę na FB, która była trochę na wymarciu.

Cieszę się, że pokazaliście mi jak układać historie na blogu, wiem już jakie zdjęcia muszę robić, żeby potem ładnie dopełniały historię i nie powtarzały się. Bardzo się cieszę, bo poukładałam sobie już częściowo w głowie, w którą stronę chcę iść, warsztaty dodały mi pewności siebie i na prawdę zmotywowały 🙂Dziękuję raz jeszcze 🙂

 

Adrian Pluciński – Adrian Plucinski Fotografia

Ale obudziłem się dziś z POWEREM do działania ! Daliście mi mega inspiracje, motywacje przede wszystkim. Potrzebowałem tego. Potrzebowałem tych warsztatów. Wiem, że stać mnie na dużo więcej ale gdzieś w głowie się zablokowałem na rozwój chyba … to dla mnie bardzo ciężkie ale po tych 48h moje myślenie zmieniło się o 180st. Zmienię sporo rzeczy a przede wszystkim swoje nastawienie i podejście do własnej osoby. Dla mnie jesteście TOP1 w PL ! Dziękuję Wam z całego serca za wszystko :))))))

 

Ilona Brożyna – Studio BLIKS

Nie mogłam lepiej wybrać swoich warsztatów fotograficznych. Myślałam, że przez tyle lat już wiem wszystko, a okazało się że nie wiedziałam nawet połowy. Kasia i Kuba są po pierwsze cudownymi ludźmi, za którymi naprawdę można zatęsknić, a po drugie – duetem genialnych fotografów. Uśmiechnięci, pomocni, wspierający ❤️ Każde z nich ma swój styl i odpowiednią wiedzę, którą chętnie się dzielą. Warsztaty ultra profesjonalne, przygotowani w 100% od pięknych prezentacji, części praktycznej, wyboru pięknych miejsc, pary modeli po detale związane z czynnościami życiowymi czyli jedzonkiem 😂. Grupa faceebokowa powarsztatowa jest kolejnym strzałem w 10! Można na niej zasięgnąć rady na każdy możliwy temat, zdobyć fajne znajomości, wymienić się wolnymi terminami i rozwijać piękną grupę wsparcia. Największą i najlepszą NIESPODZIANKĄ jaką mogli nam zrobić to cotygodniowe “kolacje czwartkowe” czyli live w czasie pandemii. Kolejny raz pokazali jak można się z nimi rozwijać i że im również zależy na naszym rozwoju. Tematy były przeróżne i podczas tych spotkań można było zasięgnąć wszelkich porad i nauczyć się baaaardzo praktycznych rzeczy. Od tematów technicznych (z którymi mam problem), po tematy psychologiczne (które uwielbiam). Poświęcali nam swój wolny czas za co jestem ogromnie wdzięczna.
Podsumowując… oprócz warsztatów dostaje się znacznie więcej! WIATR W ŻAGLE! ❤️❤️

 

Sunsetstory Photography

Gorąco polecamy. Uczestniczyliśmy w warsztatach z MA-ME a to nietuzinkowe wydarzenia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Oprócz ogromu wiedzy, którą tam zdobywamy, mamy przyjemność gościć w wyjątkowych miejscach i obcować ze wspaniałymi ludźmi.
 
 
Dominika Grochowska – Dogro Fotografia
 
Jakiś czas temu pisałam, że jadę na spełniać jedno z moich życiowych marzeń, jakim były warsztaty z najlepszymi fotografami w Polsce (i nie tylko!), a do tego przesympatycznymi ludźmi – Malachite Meadow – fotografia ślubna – www.ma-me.pl ❤
Te dwa dni, które z Nimi spędziłam zmieniły moje spojrzenie na fotografię ślubną, rozniosły moje szalejące z radości serce i wprawiły moją wrażliwość w cudownie euforyczny stan.
Upewniłam się w tym, że absolutnie kocham to, co robię i chcę to robić dalej, a dzięki tym wspaniałym ludziom, mam też nadzieję, że lepiej 😉
To wszystko nie byłoby też możliwe bez:
– 12 wspaniałych uczestników – zawsze chętnych do pomocy fotografów, których prace szczerze podziwiam,
– 2 magicznych miejsc – Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House i Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House, które udostępniły nam swoje przepiękne wnętrza na sesję i uraczyły królewskimi posiłkami
– 2 naszych cierpliwych modeli – Sylwii i Bartka, których miłość ma inspirującą moc
– 1 filmowcowi, który był dobrym duchem tych dwóch cudownych dni
– ekipy, która czuwała nad estetyką sesji – dekoratorkom, wizażystce oraz fryzjerce

Kto doczytał do końca, niech wie, że się wzruszyłam.
 
 

Marcin Grącki – Graccy.pl 

Malachite Meadow to najlepsi fotografowie ślubni w Polsce. Kropka. Ale nie o tym chciałem napisać. Warto wiedzieć, że prowadzą również najlepsze warsztaty fotograficzne. Z całego serca polecam. To uczucie po skończonych warsztatach jest nie do opisania. Głowa pełna myśli. Co ważne, są to uporządkowane myśli. Kasia i Kuba od podszewki pokazują niuanse fotografii ślubnej. Prowadzą krok po kroku. Sprzedają swoje najlepsze tricki. Plan warsztatów jest idealnie przemyślany. Nie ma czasu na nudę. Po za solidną dawką wiedzy teoretycznej jest masa praktyki (oraz tańce 🙂 ) Całości dopełnia kończący warsztaty przegląd prac uczestników. Po dwóch dniach wyszedłem naładowany wiedzą i energią do dalszej pracy. Do tego poznałem fantastycznych ludzi. Zarówno prowadzących jak i innych uczestników. POLECAM

 

Kamila Tokarczyk – Kamila Tokarczyk Photography

Kasia i Kuba to nie tylko świetni fotografowie, ale również wspaniali ludzie. Na warsztatach dzielą się w pełni swoją wiedzą i doświadczeniem. Motywują, inspirują i przekazują mnóstwo energii do działania już podczas sesji warsztatowych. Poruszają każdy temat, a dzień ślubu rozkładają na czynniki pierwsze. Wiedza z jaką wychodzisz z warsztatów jest przeogromna, a pozytywne nastawienie jeszcze większe. Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć!
Kasiu, Kubo, dziękuję Wam za te wspaniałe dwa dni. Nie mogę się doczekać, kiedy znów się z Wami zobaczę.

 

Paweł Bator 

Jakub i Kasia to para utalentowanych i profesjonalnych fotografów. Potwierdzają to prace które tworzą oraz jakimi są ludźmi na codzień. Choć padło pytanie po co przyjechałem na warsztaty, to potwierdzam że fotograf z doświadczeniem również może się wiele nauczyć od takich ludzi jak MA-ME. Dzięki za spędzony czas i do zobaczenia 🙂

 

 

Dowiedź się w pierwszej kolejności o nadchodzących warsztatach:


-Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą z wyprzedzeniem z informacją o nadchodzących warsztatach.

 -W warsztatach może brać udział osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz osoba prywatna

-Mocno ograniczona ilość miejsce.

-Wpłata jest ostatecznym potwierdzaniem uczestnictwa

-Warunki płatności: Cała kwota – 3000 zł brutto lub

w 2 ratach 1500 zł – rezerwacja miejsca, 1500 zł – najpóźniej 1 tydzień przed rozpoczęciem warsztatów.

-masz pytania? -zadzwoń i zapytaj: Kasia +48 665 644 626, Kuba +48 880 110 591

Wypełnij:

 

Menu