Edwina & Colm | Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny

Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny

Historia Edwiny i Colma rozpoczęła się jakiś czas temu w Krakowie, przez przypadek – Serendipity – i taki właśnie “toper”znajdziecie potem na Ich torcie. Takich lirycznych historii chyba wszyscy intuicyjnie poszukujemy, marzymy o nich i czasami one faktycznie się zdarzają. Drogi dwójki ludzi przecinają się nieplanowane i często zmieniają ich życia na zawsze. Jeśli ktoś by mnie zapytał jaką najbardziej romantyczną historię ostatnio słyszałam, to właśnie taką: Ona pochodzi z Irlandii, On pochodzi z Irlandii, nie znają się. Trafiają przypadkowo, w tym samym czasie do Krakowa, wpadają na siebie w Pubie (znajdziecie go na zdjęciach) i świat zmienia bieg. Po jakimś czasie wracają do Krakowa z rodzinami i przyjaciółmi i opuszczają go jako mąż i żona. Tę historię znajdziecie poniżej.

Ceremonię mają wyjątkową, wzruszającą, inną,  symboliczną w celtyckim obrządku. Decydują się związać swoje dłonie, tak jak w wielu kulturach, wiąże się je jako znak wzajemnego zaangażowania i oddania. Symboliczną wstęgę łączącą Edwinę i Colma stworzyły ich Mamy i to one zawiązały ich ręce w czasie ceremonii. Potem odpalają dwie świece i zapalają jedną, jako symbol połączenia się dwóch rodzin. Następnie pada bardzo dużo pięknych słów o miłości, czytanych przez najbliższe im osoby.

A my płaczemy ze wzruszenia, z podziwu i zachwytu, że takie historie zdarzają się naprawdę. No i znowu pojawia się wdzięczność za możliwość wejścia na chwilę w świat, który inspiruje, niezwykle ciekawi i którego nie da się zapomnieć.

Nie da się też oddać słowami tego jak było to wyjątkowe, mamy nadzieję , że pokażą to nasze zdjęcia.

I parę najpiękniejszych cytatów z ich Ceremonii:

“Maybe…We are supposed to meet the wrong people before meeting the right one so that, when we finally meet the right person, we will know how to be grateful for that gift.

Maybe…it is true that we don’t know what we have got until we lose it, but it is also true that we don’t know what we have been missing until it arrives.

Maybe…the happiest of people don’t necessarily have the best of everything;  they just make the most of everything that comes along their way

Maybe…the best kind of love is the kind you can sit on a sofa together and never say a word, and then walk away feeling like it was the best conversation you’ve ever had.

Maybe…you shouldn’t go for looks; they can deceive. Don’t go for wealth; even that fades away. Go for someone who makes you smile, because it takes only a smile to make a dark day seem bright.

Maybe…you should hope for enough happiness to make you sweet, enough trials to make you strong, enough sorrow to keep you human, and enough hope to make you happy.

Maybe… Love is not about finding the perfect person, it’s about learning to see an imperfect person perfectly.

When you do what you can, love will do what you can’t.”

Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny

Koordynacja: Kinga Nowakowska “Raz w Życiu

Przyjęcie: Hotel “Pod Różą

wedding photographer krakow
hotel pod różą wedding
bride portrait krakow
getting ready wedding krakow
irish wedding krakow
bridesmaid krakow wedding
celtic ceremony krakow
celtic wedding krakow
Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny
Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny
humanist ceremony
humanist ceremony krakow
wedding photography krakow Celtic Wedding Cracow Ślub humanistyczny
wedding photographer krakow

Zobacz też: ŚLUB NA DACHU HOTELU STAREGO

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu