Pałac Goetzów kościelny ślub plenerowy | A&G

Pałac Goetzów kościelny ślub plenerowy

Francja pod Krakowem. Takim hasłem moglibyśmy opisać ten wyjątkowy, lipcowy ślub. Temat nasz ulubiony – międzynarodowa uroczystość, szyk i elegancja, masa emocji, zachwycający goście, ukochany Pałac Goetzów i miłość. Tym razem jednak idziemy krok dalej i mamy zniewalający gołębi kolor jako motyw przewodni, suknię z kilkumetrowym trenem i ceremonię odbywająca się nie gdzie indziej, a na schodach Pałacu. Jest ciepło, radośnie i z ogromną klasą. Agata i Gaulthier wraz z najbliższymi przejęli Pałac na ten jeden dzień oraz jedną noc i zabrali nas w ten radosny, międzynarodowy korowód z masą elegancji i bąbelków szampana.

Pałac Goetzów to miejsce, do którego wracamy często i w naszych publikacjach w tym roku wrócimy jeszcze nie raz. A właśnie, bo ważna sprawa jest – zaczynamy odkrywać nasze zeszłoroczne perełki i będzie tego sporo i będzie pięknie i… Pałac Goetzów też jeszcze będzie.
Zapraszamy!

Wesele: Pałac Goetzów

Plenerowy ślub kościelny: Pałac Goetzów

Film: Invert Studio

 

Pałac Goetzów kościelny ślub plenerowyPałac Goetzów kościelny ślub plenerowyPałac Goetzów kościelny ślub plenerowyPałac Goetzów kościelny ślub plenerowyPałac Goetzów kościelny ślub plenerowy

Zobacz inną realizację z Pałacu Goetzów

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu