Zuza & Maciek | Ślub plenerowy w Pałacu Żeleńskich

Ślub plenerowy w Pałacu Żeleńskich

To był zdecydowanie najgorętszy dzień minionego lata, żar lał się z nieba od samego rana. Ogromne wyzwanie dla fotografa gdy aparat wręcz ślizga się w dłoniach podczas ceremonii. Dodatkowo Zuza jest jedną z największych fanek naszej fotografii prawie od samego początku naszej pracy i wreszcie  nadszedł czas abyśmy sfotografowali jej ślub! Uwierzcie, że nawet po 8 latach fotografowania wesel dalej mamy motyle w brzuchu przed wyjściem z domu!

Sceneria była wymarzona, Pałac Żeleńskich i otaczający go ogród, tworzy niesamowity klimat, jakbyśmy się przenieśli do zupełnie innych czasów. Ceremonia wzruszająca, szczera, rodzinna – przepiękna. Później relaks do samego wieczora w gronie przyjaciół na łonie natury, by w końcu zaczęły się całonocne szaleństwa, na najlepiej podświetlonym, plenerowym parkiecie, jaki do tej pory mieliśmy przyjemność fotografować. Totalny kosmos, a to zasługa, jak zwykle niezawodnej Grupy Partner!

Aż w końcu oni, główni bohaterowie całego tego zamieszania – Zuza i Maciek – ciepli, z sercem na dłoni, zakochani, wpatrzeni w siebie. W gronie najbliższych przyjaciół i rodziny przysięgali sobie wierność, a później całą noc wirowali pod gwiazdami!  Ściskamy Was Kochani!

Ślub plenerowy w:  Pałacu Żeleńskich

DJ: Grupa Partner

 

Ślub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichPałac Żeleńskich ŚlubŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichPałac Żeleńskich Ślub PlenerowyŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichPałac Żeleńskich Sesja ŚlubnaPałac Żeleńskich SesjaŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu ŻeleńskichŚlub plenerowy w Pałacu Żeleńskich

Zobacz też: PLENEROWE WESELE OSADA MŁYŃSKA

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu