Lake Como Wedding | Grand Hotel Tremezzo Wedding

Lake Como Wedding | Grand Hotel Tremezzo Wedding

Bywają takie Śluby, które są jak spełnienie marzeń. Zacznijmy od kilku kluczowych haseł: północne Włochy, Jezioro Como, kameralna uroczystość dla najbliższych i tony kwiatów…ale po kolei. Nad Jezioro Como, perłę północnych Włoch dotarliśmy razem z Aspire Wedding Planners końcem zeszłego lata, gdy włoskie słońce powoli miesza się już z chłodnymi mgłami, a wieczory zaczynają się gęsią skórką na karku.

Patrycja i Peter urządzili przepiękną, kameralną ceremonię w Villa Charlotta i wypowiedzieli słowa przysięgi na tle skąpanego we mgłach Jeziora Como, pośród setek białych kwiatów i przy łzach wzruszenia, spływających po policzkach. Przed wieczorną kolacją udaliśmy się wraz z nimi na mały rejs łódką , zahaczając o Villę Balbianello, jedną z najpiękniejszych lokalizacji nad Jeziorem Como. Kolacja odbyła się w Grand Hotel Tremezzo, który ugościł ich obłędnym widokiem, eleganckimi wnętrzami przywodzącymi na myśl klasyki włoskiego kina lub filmy Wesa Andersona i zapierającymi dech w piersi dekoracjami autorstwa G-Fiore.

Kochani Patrycjo i Peterze! Dziękujemy Wam za tak cudną atmosferę, za każdą przegadaną godzinę, za Waszą gościnność i rodzinne nastawienie. Bardzo długo zbieraliśmy się by pokazać fotografie z Waszego Dnia Ślubu, bo nie chcieliśmy niczego pominąć, pokazać go jak najpiękniej i najpełniej. Nie chcieliśmy zgubić żadnego drobnego detalu czy gestu, dzięki którym sprawiliście, że Wasz ślub był wyjątkowy i niezapomniany. Dziękujemy Wam za zaufanie. Możemy powiedzieć już po raz kolejny, że kochamy naszą pracę i to, że możemy poznawać takich ludzi i taką miłość jak Wasza. A podróżując łódką pomiędzy miejscem ceremonii a przyjęciem, czując na twarzy bryzę jeziora chcielibyśmy wcisnąć przycisk “pauza” i zostać w tym stanie bez końca, czując wdzięczność za to co nas otacza, zwłaszcza w tak nieprzewidywalnych czasach jak teraz. Dzięki, że zabraliście nas w swoją Podróż.

Dziękujemy też przeogromnie Kasi Gajek z Aspire Wedding Planners, z którą dzieją się zawsze rzeczy najpiękniejsze i niepowtarzalne. Taka koordynacja Dnia Ślubu, daje w naszym poczuciu, masę wsparcia dla Par i fenomenalną współpracę dla podwykonawców. Wierzymy, że Aspire jest w stanie zaplanować ślub jak z bajki nawet w najodleglejszym zakątku świata, dbając przy tym o każdy detal i najmniejszy płatek róży. No i na koniec serdeczne dzięki dla Michała SIkory, z którym zjechaliśmy już kawał świata i który stworzył z tego wrześniowego dnia fantastyczny film. Link do filmu pod reportażem – zobaczcie, bo jest według nas bardzo inspirujący.
Na koniec powiemy tylko – bardziej elegancko i romantycznie się nie da.
Zapraszamy!

Ceremonia: Villa Carlotta
Przygotowania & Przyjęcie: Grand Hotel Tremezzo
Sesja: Lake Como Wedding – Villa Balbianello
Koordynacja: Aspire Wedding Planners
Film: Michał Sikora
Dekoracje: G-Fiore

 

Lake Como Wedding | Grand Hotel Tremezzo WeddingGrand Hotel Tremezzo WeddingGrand Hotel Tremezzo Getting ReadyGrand Hotel Tremezzo BrideVilla Carlotta CeremonyVilla Carlotta WeddingLake Como Wedding | Grand Hotel Tremezzo WeddingLake Como Wedding | Grand Hotel Tremezzo Weddinglake como session boatlake como session boatVilla Balbianello weddingVilla Balbianello weddingVilla Balbianello weddingVilla Balbianello sessionlake como session boatlake como session boatlake como session boatGrand Hotel Tremezzo WeddingGrand Hotel Tremezzo WeddingGrand Hotel Tremezzo WeddingGrand Hotel Tremezzo Wedding reception Wedding Reception Grand Hotel Tremezzo Grand Hotel Tremezzo Weddingwedding reception Grand Hotel Tremezzo

 

Zobacz też – SESJA NAD JEZIOREM COMO VARENNA

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu