Basia i Julian | Polsko-francuskie wesele w Pałacu Goetz

Czasami aż nam trudno opisać słowami takie wesela, jak to eleganckie, polsko-francuskie przyjęcia Basi i Juliana w Pałacu Goetz w Brzesku. Skojarzenia? Szczerość, glamour, elegancja, spójność, szalona impreza, wesele bez nadęcia, humor, tańce i piękno. Basiu i Julianie, to była ogromna przyjemność być z Wami, przyglądać się Wam i uwiecznić Wasz przepiękny dzień na fotografiach. Wciąż pamiętamy subtelność i kobiecość połączoną z męskością i spontanicznością – naszym zdaniem najlepszy mix ever.

Ogromne podziękowania i uściski z tego miejsca muszą popłynąć do Kingi Nowakowskiej z Raz w Życiu, która koordynując ślub i wesele daje całe swoje ogromne serce na dłoni, czuwa nad każdym detalem i jest w pełni zaangażowaną i obecną, dobrą duszą wesela. Pozdrowienia również dla naszego ulubionego filmowca Michała Sikory – jak zawsze najlepiej!

Ten dzień to było piękne połączenie profesjonalizmu, elegancji, zaufania, energii i radości, czego dowodem, mamy poczucie, jest poniższy reportaż.

Jesteśmy absolutnie urzeczeni i zakochani w Basi i Julianie, Kindze Nowakowskiej, Pałacu Goetz i protei z bukietu od Rozmaitości Kwiatowe, którą wszyscy ukradkiem głaskaliśmy (jest w dotyku jak małe, miłe zwierzątko, serio!).

Ceremonia: Kościół św. Piotra i Pawła Kraków

Wesele: Pałac Goetz

Florystyka: Kwiaciarnia Rozmaitości Kwiatowe

Muzyka: Grupa Partner

Film: michalsikora.com

Koordynacja: Kinga Nowakowska Raz w Życiu 

 

Glamour wedding polandRetro auto do ślubuŚlub międzynarodowy Krakówwedding poland CracowGlamour wesele w PałacuWesele Pałac GoetzGlamour wedding PolandBukiet ślubny proteawedding photography poland cracowFotografia Ślubna KrakówWesele Pałac GoetzWedding Goetz PalacePałac Goetz weseleGlamour wesele Pałac GoetzPłac Goetz weselePałac Goetzów weselePierwszy taniec wesele

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu