Basia i Julian | Wesele w Pałacu Goetz

Wesele w Pałacu Goetz

Czasami aż nam trudno opisać słowami takie wesela, jak to eleganckie, polsko-francuskie przyjęcia Basi i Juliana w Pałacu Goetz w Brzesku. Skojarzenia? Szczerość, glamour, elegancja, spójność, szalona impreza, wesele bez nadęcia, humor, tańce i piękno. Basiu i Julianie, to była ogromna przyjemność być z Wami, przyglądać się Wam i uwiecznić Wasz przepiękny dzień na fotografiach. Wciąż pamiętamy subtelność i kobiecość połączoną z męskością i spontanicznością – naszym zdaniem najlepszy mix ever.

Ogromne podziękowania i uściski z tego miejsca muszą popłynąć do Kingi Nowakowskiej z Raz w Życiu, która koordynując ślub i wesele daje całe swoje ogromne serce na dłoni, czuwa nad każdym detalem i jest w pełni zaangażowaną i obecną, dobrą duszą wesela. Pozdrowienia również dla naszego ulubionego filmowca Michała Sikory – jak zawsze najlepiej!

Ten dzień to było piękne połączenie profesjonalizmu, elegancji, zaufania, energii i radości, czego dowodem, mamy poczucie, jest poniższy reportaż.

Jesteśmy absolutnie urzeczeni i zakochani w Basi i Julianie, Kindze Nowakowskiej, Pałacu Goetz i protei z bukietu od Rozmaitości Kwiatowe, którą wszyscy ukradkiem głaskaliśmy (jest w dotyku jak małe, miłe zwierzątko, serio!).

Ceremonia: Kościół św. Piotra i Pawła Kraków

Wesele: Wesele w Pałacu Goetz

Florystyka: Kwiaciarnia Rozmaitości Kwiatowe

Muzyka: Grupa Partner

Film: michalsikora.com

Koordynacja: Kinga Nowakowska Raz w Życiu 

 

Glamour wedding polandRetro auto do ślubuŚlub międzynarodowy Krakówwedding poland CracowGlamour wesele w PałacuWesele Pałac GoetzGlamour wedding PolandBukiet ślubny proteawedding photography poland cracowFotografia Ślubna KrakówWesele Pałac GoetzWedding Goetz PalacePałac Goetz weseleGlamour wesele Pałac GoetzPłac Goetz weselePałac Goetzów weselePierwszy taniec wesele

Zobacz też – PAŁAC GOETZÓW KOŚCIELNY ŚLUB PLENEROWY

no comments
Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Nie możemy się doczekać by poznać Waszą historię

Menu